Kayseri Barosu Başkanı Konaç: Söylemler tüccar ağzı, Başbakan'a yakışmıyor

Kayseri Barosu Başkanı Avukat Fevzi Konaç, Başbakan’ın Hizmet Harekati ve onun mensupları olan insanlarla kurumlarına yönelik söylemlere sosyal medyada tepki gösterdi.

Kayseri Barosu Başkanı Konaç: Söylemler tüccar ağzı, Başbakan'a yakışmıyor
03 Mart 2014 Pazartesi 20:33

Kayseri Barosu Başkanı Avukat Fevzi Konaç, Başbakan’ın Hizmet Harekati ve onun mensupları olan insanlarla kurumlarına yönelik söylemlere sosyal medyada tepki gösterdi. Avukat Konaç, miting alanlarda Hizmet Hareketi'ne yönelik Başbakan'ın tüccar ağzı ile konuşmasının kendisine yakışmadığını ifade etti.

Kayseri Barosu Başkanı Fevzi Konaç, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Hizmet Hareketi'ne yönelik yapılan suçlamalarla ilgili ilginç değerlendirmede bulundu. Konaç, yazdığı metinde şöyle dedi: “Başbakanımız Osmaniye’de diyor ki "Bu paralellerin dershanelerinde ve okullarında çocuklarınız varsa, alın oradan yavrularınızı! Gazetelerini almayın, televizyonlarını izlemeyin!" Bu konuları konuşmak bir Başbakan'ın işi midir? Bu nasıl bir dil ve üslup anlamıyorum! Bu millete birileri bunun gerekçesini açıkça anlatmalı. Bilmediğimiz ne var, neden bu acımasız tutum? Tam olarak nedir suçları? Bunu bilen var mı?”
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×