Gerze MYO’dan anlamlı bağış

Gerze Meslek Yüksekokulu Giyim Üretim Teknolojisi Programı 2. sınıf öğrencileri aldıkları dersler kapsamında diktikleri birbirinden güzel kıyafetleri, Karlı TOBB İlkokulu öğrencilerine hediye etti.Giyim Üretim Teknolojisi Programı 2. sınıf...

Gerze MYO’dan anlamlı bağış
27 Mayıs 2014 Salı 11:58

Gerze Meslek Yüksekokulu Giyim Üretim Teknolojisi Programı 2. sınıf öğrencileri aldıkları dersler kapsamında diktikleri birbirinden güzel kıyafetleri, Karlı TOBB İlkokulu öğrencilerine hediye etti.

Giyim Üretim Teknolojisi Programı 2. sınıf öğrencileri, öğretim görevlisi Emel Bulmuş ve Naile Erdoğan öncülüğünde aldıkları dersler kapsamında küçük öğrenciler için kıyafetler dikti. Bu kıyafetleri Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Halil Turgut’un katılımlarıyla Karlı TOBB İlkokulu öğrencilerine hediye etti.

Bu anlamlı organizasyona katılan Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Halil Turgut şunları ifade etti: “Böylesine faydalı ve duyarlı bir proje gerçekleştiren Gerze MYO akademik personeli ve öğrencilerini kutluyorum. Eğitimciler olarak ilkokuldan üniversiteye bizim amacımız öğrencilerimizi duyarlı birer vatandaş olarak yetiştirmektir. Bu noktada her aşamasında güzel gönüllerini ortaya koyan tüm gençlerimize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğretim görevlileri Emel Bulmuş ve Naile Erdoğan da şunları ifade etti: “Bölüm akademik personellerimiz rehberliğinde öğrencilerimizle aldığımız karar ile 5-12 yaş arası çocuklara hediye etmek istedik. Biz de öğrencilerimizin bu ürünlerini sosyal içerikli bir projede değerlendirmek istedik. Bu amaçla Karlı TOBB İlkokulu ile irtibata geçtik. Bu etkinlik, üniversiteyi okullarla ve halkla kaynaştırma noktasında önemli bir çalışmadır. Bu çalışma süresince emek sarf eden öğrencilerimize ve bize destek olan yüksekokul yönetimimize teşekkür ediyoruz.”

CİHAN

Gerze MYO’dan anlamlı bağış


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×