Fotoğraf severler Panaf’ın sergisinde buluştu

Pan Amatör Fotoğraf Sanatçıları Derneği üyelerinin fotoğrafıyla açılan karma fotoğraf sergisi yoğun bir ilgi gördü.    Pan Amatör Fotoğraf Sanatçıları Derneği (Panaf) dernek üyelerinin çektiği 36 fotoğraftan oluşan...

Fotoğraf severler Panaf’ın sergisinde buluştu
28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:38

Pan Amatör Fotoğraf Sanatçıları Derneği üyelerinin fotoğrafıyla açılan karma fotoğraf sergisi yoğun bir ilgi gördü.

    Pan Amatör Fotoğraf Sanatçıları Derneği (Panaf) dernek üyelerinin çektiği 36 fotoğraftan oluşan karma fotoğraf sergisi açıldı. Panaf’ın sergi salonunda açılan ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’ndan fotoğraf sanatçıları Ömer Gemici ve Halil İbrahim Tutak’ın da konuk olduğu fotoğraf sergisini çok sayıda ziyaretçi gezdi.

    Panaf üyesi Arif Soysal, Azize Beştaş, Canan Yaşar, Derya Çelik, Elif Baz, Emrah Güzel, Feriha Baş, İlker Güneysu, Maşallah Tezdiğ, Muhammed Ekinci, Murat Ercan, Öner Öztürk, Özge Asan, Reşat Çiftçi, Şahin Kasar, Şükrü İgal, Ubeyd Baş ve Zeynep İgal’in fotoğraflarının yer aldığı sergi hafta sonu da ziyaret edilebileceği belirtildi.

    Konuyla ilgili konuşan Dernek Başkan Yardımcısı Özge Asan, etkinliklerinin devam edeceğini belirtirken sergiye gösterilen yoğun ilginin çabalarına verilen en anlamlı teşekkür olduğunu söyledi.

    Başkan Yardımcısı Şükrü İgal, "Fotoğraf sanatında konuklarımızla birlikteliğimizi pekiştirecek kurs ve sergi ve fotoğraf gezilerinin devam edecek." dedi. CİHAN

Fotoğraf severler Panaf’ın sergisinde buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×