CHP adayı Yakan: Sarıçam'ı modern bir ilçe yapacağız

CHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Cumali Yakan, mahalle mahalle gezerek projelerini anlatıyor.

CHP adayı Yakan: Sarıçam'ı modern bir ilçe yapacağız
22 Mart 2014 Cumartesi 13:48

CHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Cumali Yakan, mahalle mahalle gezerek projelerini anlatıyor. Yakan, başta imar olmak üzere birçok sorunla kaderine terk edilen ilçeyi hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi.

Adaylığının ilk gününden bu yana tüm zamanını Sarıçamlılarla geçiren Cumali Yakan, yaptığı toplantılarda, köy gezileri ve ev ziyaretlerinde projelerini anlatıyor. Köylünün tarımda kendi kaderine terk edilmesine, sanayicinin yatırımlarının teşvik edilmemesine dur diyeceklerini belirten Cumali Yakan, "Yeni imar planlarımızla, Baraj Gölü çevresindeki turizm uygulamalarımızla, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki atılımlarımızla Sarıçam’ı modern bir kente dönüştüreceğiz." dedi.

Sarıçam’da adaletli hizmet üreteceğini aktaran Cumali Yakan, "Sarıçam’ın modern bir görünüme kavuşması için tüm projelerimiz ve ekibimiz hazır. Bugüne kadar yaptığımız seçim çalışmalarında halkımızın bize olan ilgisini ve sevgisini yoğun bir şekilde kararlılığımızı ve inancımızı artırıyor. Sarıçamlıların huzurlu, güvenli, sağlıklı, geleceğe ışık tutulabilen bir ilçede yaşaması için elimizi taşın altına koyduk. Hemşerilerimizin bize olan güveni devam ettikçe 30 Mart’tan başarıyla çıkacağıma olan inancım sonsuz. Seçimlerden hemen sonra yepyeni bir Sarıçam’ın oluşmasını sağlayacağız." diye konuştu.
CİHAN

CHP adayı Yakan: Sarıçam'ı modern bir ilçe yapacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×