Büyükkılıç’a sivil toplum kuruluşlarınından ziyaret

30 Mart 2014 günü yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonrası büyük bir oran ile yeniden Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr.

Büyükkılıç’a sivil toplum kuruluşlarınından ziyaret
21 Nisan 2014 Pazartesi 14:08

30 Mart 2014 günü yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonrası büyük bir oran ile yeniden Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a sivil toplum örgütlerinin tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Gönüllü Kültür Teşekküleri Başkanı Ahmet Taş, MÜSİAD Şube Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, TÜMKAYDER Başkanı Fatih Doğan, Kayseri Serbest Muhasebiciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Suat Özsoy ile yönetim kurulu üyeleri ve Yeni Ufuklar Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Argunşah, İl Başkanı Orhan Köksal, Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç, sivil toplum kurum ve kuruluşların bu tür ziyaretlerinin çalışmalara şevk ve heyecan kattığını belirterek, “Başarımızın sırlarından biri de yaptığımız çalışmalar da işin tür ve içeriğine göre ilgili mesleki oda, dernek ve sivil toplum kuruluşun görüşünü almak, hatta beraber çalışmaktır. Dayanışma, paylaşım ve fikir alış verişi hem işin aslına ve amacına uygun olarak gerçekleştirilmesine hem de etkin ve verimli olmasına neden olmaktadır” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×