AKP'li Vekile Dayak Mı Atıldı?

AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi'nin, seçim bürosunda Niğde'de yerel bir TV ve gazete sahibi olan Naci Ünlü tarafından darp edildiği öne sürüldü. Olayın ardından polis merkezine giden Selvi'nin, Ünlü'den şikayetçi olup olmadığı bilinmiyor.

AKP'li Vekile Dayak Mı Atıldı?
07 Mart 2014 Cuma 10:06

Olay, saat 00.10 sıralarında Bor Caddesi'nde bulunan Ak Parti seçim bürosunda meydana geldi. Ak Parti Milletvekili Ömer Selvi ile Ak Partili olduğu öğrenilen Niğde'de yerel bir TV kanalı ve bir gazete sahibi Naci Ünlü arasında, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada Ak Parti Milletvekili Selvi'nin, Ünlü tarafından darp edildiği iddia edildi. Olayın ardından Selvi, Niğde Sungurbey Polis Merkezi'ne gitti. Olayın duyulması üzerine de, Niğde Ak Parti Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Ak Partili Faruk Akdoğan ve İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt polis merkezine gelerek olay hakkında bilgi aldı. Selvi, ifade verdikten sonra polis merkezinden ayrıldı. Basın mensuplarının konuyla ilgili sorularına Selvi, "Önemli bir şey yok hayat devam ediyor" şeklinde cevap verdi. 
Taraflar, konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmazken, kavganın parti içi bir çekişmeden kaynaklandığı ileri sürüldü. Ömer Selvi'nin Naci Ünlü'den şikayetçi olup olmadığı ise bilinmiyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×