AA Haber Akademisi ile El-Cezire arasında anlaşma

- AA Haber Akademisi ile El-Cezire Medya Eğitim ve Geliştirme Merkezi arasında iş birliği anlaşması imzalandı

AA Haber Akademisi ile El-Cezire arasında anlaşma
26 Mayıs 2016 Perşembe 10:28

DOHA (AA) - Anadolu Ajansı (AA) Haber Akademisi ile El-Cezire Medya Eğitim ve Geliştirme Merkezi arasında Katar'da, iş birliği anlaşması imzalandı.

El- Cezire'nin başkent Doha'daki merkezinde gerçekleştirilen imza törenine AA Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez ve El Cezire Strateji ve Geliştirme Müdürü Yasir Bişr katıldı.

İmza töreninde konuşan Sönmez, söz konusu anlaşmanın her iki kurum arasında karşılıklı tecrübe paylaşımına imkan sağlayacağını belirterek, "Bugün AA Haber Akademisi olarak, karşılıklı hem tecrübelerimizi paylaşmak adına hem de ileride birlikte etkinlikler ve eğitimler gerçekleştirmek adına El-Cezire Medya Eğitim Merkezi ile bir anlaşma imzaladık." dedi.

Körfez bölgesi ve Ortadoğu'da El-Cezire Medya Eğitim Merkezinin ciddi bir tecrübesi olduğunu ifade eden Sönmez, "AA Haber Akademisi de Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu'da tecrübeye sahip." diyerek, iki tecrübenin bir araya gelip ciddi bir sinerji doğuracağını, ortak eğitimler, etkinlikler, tecrübe paylaşımıyla iş birliğini daha da ilerletmek istediklerini dile getirdi.

Törende El-Cezire Medya Eğitim ve Geliştirme Merkezi Müdürü Münir ed-Daymi ile AA Haber Akademisi Koordinatör Yardımcısı Cihangir İşbilir ve AA Katar Temsilcisi Ahmed Yusuf da hazır bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×