Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Gülşah gelinin puanları açıklandı

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Çarşamba günü yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Bu hafta Cuma günü sezon finaline gidecek olan program ekranlara geldi. Zuhal Topal'ın programında yeni haftada yeni yarışmacılar var. Zuhal Topal 10 Haziran puan durumu detayları...

Google Haberlere Abone ol

Zuhal Topal'la Sofra'da 10 Haziran Çarşamba günü ekranlardaki yerini aldı. Yarışmaya haftanın ilk gününde yeni isimler ve yeni yüzler katılıyor. Yarışmaya katılan kaynanalar ve gelinlerin kıyasıya mücadelesinin sergileneceği yeni hafta yine büyük bir heyecanla geçeceğe benziyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Çarşamba puan durumu nasıl oldu, hangi kaynana kaç puan verdi?

Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Çarşamba günü itibariyle yeni haftaya başladı. Final gününde en yüksek puan gelin belli olacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 10 Haziran Puan Durumu nasıl oldu, bugünkü yarışan Gülşah gelin kaç puan aldı, puan tablosu nasıl şekillendi? Bugünkü gelin Gülşah kaç puan aldı?

Yarışmanın bugünkü etabında Gülşah gelin yarıştı. 

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün saat 16.00 itibariyle ekranlara gelen program, haftanın son gününde yani final gününde ise saat 20.30'da ekrana geliyor. Zuhal Topal'ın sunumunu yaptığı yarışmada 5 gün boyunca gelinler yemeklerini ve hünerlerini sergiliyor. Kurulan sofrada kayınvalideler puanları veriyor. Hafta finalinde ise kazanan gelin 15 bin liranın sahibi oluyor. Bilindiği gibi yarışmaya katılan gelinler kendilerine verilen 2,5 saat sürede hazırladıkları menüyü yetiştirmeye çalışıyorlar. Masalarını en güzel şekilde hazırlayarak kayınvalidelere yemeklerini sunarak en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Kayınvalideler bir verdikleri puanı başka bir geline veremiyor. Zuhal Topal'da gelinlere hak ettikleri puanları veriyor. Zuhal Topal'ın verdiği puanar haftanın birincisini belirlemede çok etkili oluyor. Hafta finalinde en yüksek puanı toplayan gelin büyük ödülün yani 15 bin liranın sahibi oluyor.

Yarışmanın ikinci gününde yarışan gelin Gülşah gelin oldu.

Zuhal Topal 10 Haziran puan durumu

GELİNLERİN KAYNANALARDAN ALDIĞI PUANLAR

10 Haziran Çarşamba günü yarışan gelinin kaynalardan aldığı puanların tablosu şekillendi. Kaynanalar bugün Gülşah gelinin yemeklerini genel olarak beğendi. Bütün kaynanalar yüsek puanlarla gelini ödüllendirdi.

10 Haziran günü yarışan Gülşah gelinin aldığı puanlar şöyle:

Hatice hanım 9 puan 
Nezahat Hanım 6 puan
Ayşe Hanım 8 puan
Fatma Hanım 7 puan 
Zuhal Topal xxx 
Toplam  30 puan 

 

ZUHAL TOPAL HAFTALIK PUAN TABLOSU (8-12 HAZİRAN 2020)

Zuhal Topal'in programında 8-12 Haziran tarihleri arasında kaynanalar tarafından verilen puanlar şöyle oldu:

Günler Gelinler Puanlar
Pazartesi Vahide  23
Salı Gökçe 31 
Çarşamba Gülşah  
Perşembe Zübeyde  
Cuma  Rosa  

 

ZUHAL TOPAL 417. BÖLÜM FRAGMANI


BU HAFTA YARIŞAN İSİMLER KİMLER?

Pazartesi: Vahide Calındır ve kayınvalide Hatice Kınal. 15 yıllık evli 3 çocuk annesi. Şanlıurfalı. Hatice Hanım İstanbullu
Salı: Gökçe ve Nezahat Başayan. 3 aylık evli. Trakyalı.
Çarşamba: Gülşah Harmankaya ve Güzin Çağlı. Selanik Göçmeni. 37 yaşında. 3 yıllık evli. Bir çocuk annesi. Turizmci.
Perşembe: Zübeyde ve Ayşe Durmuş. 27 yaşında 4 yıllık evli. 2 çocuk annesi. Dadaş gelini.
Cuma: Rosa Budayavo, Fatma Akdeniz 3 yıllık evli Türkmen gelini. 1 çocuk annesi.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMA BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasına başvuru yapmak isteyenler için birden fazla yol ve yöntem var.

Başvuru için öncelikle WhatsApp numarası hattını kullanabilirsiniz. WhatsApp hattı numarası şöyle: 0 543 743 07 43

Yarışmada bu sezonda puanlama şekilleri değişti. Kayın valideler bir verdikleri puanı bir daha kullanamıyorlar. Yarışmada büyük ödül ise 15 bin lira.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal 23 Eylül 1976 yılında doğdu. İstanbul doğumlu olan güzel sunucu evli ve bir çocuğu var. İzleyici onu en çok 'Geniş Aile' dizisindeki 'şukufe' rolü ile sevdi.

Zuhal Topal ile ilgili detaylı bilgi için şu adrese de bakabilirsiniz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Zuhal_Topal

  • Zuhal Topal aslen Gaziantepli'dir.
  • 43 yaşındadır.
  • Asıl mesleği ise oyunculuktur. 

Yorumlar