Zuhal Topal Seher geline kaç puan verdi? Zuhal Topal 6 Mayıs Çarşamba verdiği puan

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi yada 6 Mayıs Çarşamba günü yarışan Seher geline kaç puan verdi? Seher Soysal Zuhal Topal'dan kaç puan aldı? Bugün yarışan gelin Seher oldu. Seher 17 yıllık evli 2 çocuk annesi. Zuhal Topal Seher geline kaç puan verdi? Detaylar yazımızda

Google Haberlere Abone ol

Zuhal Topal bugün 6 Mayıs Çarşamaba kaç puan verdi, sorusu yarışmayı izleyen seyirciler tarafından merak konusu oldu. Peki, Zuhal Topal Seher'e kaç puan verdi?

Hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü Zuhal Topal'la Sofrada haftanın üçüncü gününde geldi. Seher bugün yemeklerini en lezzetli şekilde yapmaya çalıştı. Seher'in kayınvalidesi Neval hanım rakip kaynanalar ile sıkı tartışmaya girdi. Öyleki kaynanalardan biri intikam almaya geldim dedi.  Zuhal Topal Seher'e kaç puan verdi çok önemli rol oynuyor.

Seher Soysal

Zuhal Topal'ın verdiği puan haftanın birincisini belirlemede büyük rol oynuyor. Bu yüzden Zuhal Topal bugünkü geline kaç puan verdi izleyici tarafından merak ediliyor. 

ZUHAL TOPAL 6 MAYIS SEHER GELİNE KAÇ PUAN VERDİ?

Zuhal Topal'ın bugün Seher geline verdiği puan birazdan belli olacak. Topal, bugün Seher gelinin yemeklerini beğenecek mi? Bu hafta Zuhal Topal'la sofrada yarışmasında bugün yarışan gelin Seher Soysal ve Neval Kuvan oldu. Seher karadeniz gelini 17 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Gayet iddialı bakalım hak ettiği puanları alabilecek mi?

Zuhal Topal Seher'e uygun gördüğü puanı verecek. Zuhal Topal Seher'e 6 puan verdi.

İşte Kaynanaların verdiği puanlar ve haftaık toplam puanlar:

Seher bugün kayınvalideleri hangi yemekleri yaptı merak edenler için işte Seher gelinin menüsü:

  • Terbiyeli tavuk çorbası
  • Avcu Böreği
  • Yoğurtlu kuru patlıcan mezesi
  • Güveçte kaşarlı et sote
  • Garnitürlü pirinç pilavı
  • Mevsim Salatası
  • Tiriliçe

 

Zuhal Topal bugün Seher geline uygun gördüğü puanı verecek. Detaylar geliyor...

SEHER SOYSAL KUVAN KİMDİR?

Seher Soysal tam bir karadeniz kızı. 17 yıllık evli olan Seher'in iki çocuğu var. Kayınvalidesi Neval Kuvan ile iyi geçiniyor.  

Neval hanım eşinin yeğenine uzun yıllar boyunca annelik yaptı. 10 yaşından beri bakarak büyüttüğünü anlattı.

Seher'in eşi sağlık çalışanı olduğunu söyledi. Bu vesile ile Zuhal Topal'da tüm sağlık çalışanlarına minnet duygularını ifade etti.

Seher'in eşi 112 komuta merkezinde personel olarak çalışıyor.

Eşi Erol ile ortak arkadaş aracılığı ile tanıştığını söyledi.

  • 17 Yıllık evli
  • Karadenizli
  • 2 çocuk annesi

Yorumlar