Yemin son bölüm izle 336. Bölüm full tek parça

Yemin son Bölüm veya 336. Bölüm 9 Mayıs 2021 Pazar akşamı önce özet sonra da yeni bölümüyle ekrana geliyor. Emir, herkese anlatmaya çalıştığı ancak bir türlü başaramadığı Ümit'in karanlık yüzü nedeniyle yine en büyük zararı gören kişi oluyor. Ümit, Emir'in babasını öldürüyor.

Yemin son bölüm veya 336. Bölüm 9 Mayıs 2021 Pazar günü saat 19.40 itibariyle Kanal 7 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Feride, hata yaptığını çok geç de olsa anlıyor; ancak birçok şey değişmiş durumda. Ümit, Emir'e giderek onu tehdit ediyor. Emir ise Ümit ile ilgili çok önemli yeni bilgiler elde ediyor.

Emir, bütün gayretlerine rağmen Feride'nin hata yapmasını engelleyememişti. Feride için zorlu bir hayatın ilk günleri başlarken; kocasıyla sorunlar daha ilk günlerden kendini göstermeye başlıyor. Feride'nin hayati hatasını önlemek isteyen Emir, canhıraş bir şekilde yola çıkarak nikah salonuna gitmeye karar verir. Ancak geçirdiği trafik kazası her şeyi değiştirir. Narin ile Kemal mutluluk yaşarken; Emir ile Feride ise beklenmedik gelişmeler karşısında yeni kararlar almak durumunda kalıyor. Öte yandan Ümit ile Emir arasında da silahların çekilmesine varan durumlar yaşanıyor. Yemin Son Bölüm veya Yemin 336. Bölüm için dizinin son bölüm canlı izlemek isteyenler alttaki linki takip edebilirler. Son bölüm full tek parça izlemek isteyenler ise onun da altında yer alan diğer linki izleyebilir. 

Yemin son 328. bölüm izle full tek parça

Yemin son bölüm izle 317. Bölüm Full Tek Parça

Yeni bölümde Feride, bütün çabalarına rağmen Emir'i affetmeyeceğini söylüyor. Uzun süre çabalamaya çalışan Emir ise bir noktadan sonra artık havlu atıyor. Cavidan cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Acaba ölecek mi? Cavidan'ın öldüğü veya öyle sanıldığı bölüm hayli heyecanlı geçeceğe benziyor.

YEMİN 336. BÖLÜM FULL İZLE

Yemin dizisinin 9 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölümü şöyle:

YEMİN 335. BÖLÜM FULL İZLE 

Yemin dizisinin 8 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı yayınlanan 335. Bölümü şöyle: 

YEMİN 334. BÖLÜM FULL İZLE

YEMİN 333. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisinin 1 Mayıs 2021 Cumartesi tarihinde yayınlanan 333. Bölümü şöyle:

YEMİN 332. BÖLÜM FULL İZLE 

YEMİN 331. BÖLÜM FULL İZLE

YEMİN 330. BÖLÜM FULL İZLE 

YEMİN 329. BÖLÜM FULL İZLE 

YEMİN 328. BÖLÜM FULL İZLE 

YEMİN 327. BÖLÜM (Cumartesi gün üyayınlanan bölüm)

YEMİN 326. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

YEMİN 325. BÖLÜM FULL İZLE

Emir'ün bütün çabalarına rağmen geri adım atmayan Feride, Ümit'in yapacağı sürpriz hamleyle artık daha ciddi düşünmek ve ona göre karar almak zorunda kalacaktır. Yemin'in 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanan 325. Bölümü full tek parça şöyle:

YEMİN SON BÖLÜM CANLI İZLE:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

YEMİN SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

https://www.izle7.com/kanal7/kategori/yemin 

 

Yorumlar

Yunus Yeni
Nurcan oktay Böyle bir dizinin acı sonla biticek olması yıkıcı olucak eğer anlatıldığı gibiyse hiç izlememeyi tercih edicem