Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle 16. Bölüm Full Tek Parça

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm veya 16. Bölüm 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı hayranlarının karşısına çıkıyor. Hasan Sabbah'ın yakayı ele verdiği tahmin edilen yeni bölüm yine heyecanla bekleniyor.

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm veya 16. Bölüm 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde aksiyon ve heyecan dorukta. Hasan Sabbah, kutsal kitabı ele geçirirken son anda Sencer tarafından yakalanır; ancak bu durum onun gerçekten yakalanıp yakalanmadığı konusunu açığa kavuşturmuyor.

Hasan Sabbah Melikşah'ın elinden kurtulur ancak kurt bir devlet yöneticisi olan Nizamülmülk'ün elinden kolay kurtulamayacak. Öte yandan Haçlı öncü birliklerinin sivillere yönelik katliamlarında bu kez Başulu Hatun ile Korkut Dede de katledilir. Arslantaş da bu saldırıda hayatını kaybeder.

Çünkü daha sonra yeniden saraya gidiyor.Uyanış Büyük Selçuklu canlı izlemek isteyenler haberin altındaki linki takip edebilir. Dizinin full tek parça bölümü yayından sonra buraya eklenecektir. 

MELİKŞAH'TAN SENCER'E ANLAMLI HEDİYE

HASAN SABBAH İÇİN HESAP VAKTİ

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 15. BÖLÜM FULL İZLE 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜM FULL İZLE 

 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU CANLI İZLE: