Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle Son Bölüm Full Tek Parça

Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm veya son bölüm 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. Sencer'in hayatını tehlikeye attığı son bölümde kutsal emanetler kurtarılıyor mu?

Uyanış Büyük Selçuklu 10. Bölüm ya da son bölümü 30 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. Kutsal emanetleri almak için Kuvel Kalesi'ne giden Sencer burada komutan tarafından köşeye sıkıştırılmıştı. Ancak Sencer sonunda kutsal emanetleri Yorgo'dan almayı başarıyor ve bu şekilde Melikşah'ın karşısına çıkıyor.  Uyanış Büyük Selçuklu canlı izlemek isteyenler haberin altındaki linki takip edebilir.

Öte yandan Melikşah'a karşı türlü oyunların içinde olan İbni Kasım ise düzenlenen baskın esnasında yakalanarak öldürülüyor. 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 9. BÖLÜM FULL İZLE

Son Bölümde neler oldu? İzlemediyseniz spoiler içerir dikkat! 

Dizinin 9. bölümünde ipleri eline alan Hassan Sabah'ın devleti yıkmaya yönelik faaliyetlerine daha genişçe yer veriliyor. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm canlı izlemek isteyenler en alttaki canlı yayın linkini takip edebilir.

Dizinin son bölümünde Melihşah için hayatının en büyük imtihanı başladı. Çünkü, annesi Seferiye hatun Terken hatun tarafından zehirlenerek yatağa düşürülüyor, saraydaki bütün ipleri Terken'in eline geçiyor. Terken ise Melikşah'ın akıl hocası ve rehberi Nizamülmülk'e karşı faaliyetlere başlıyor. 

Öte yandan Hasan Sabbah da Batıniler'in içinde darbe yaparak başa geçiyor. Sarayda da Melikşah'ın gözüne girecek yeni hamlelerde bulunuyor. Bu durum onu sarayda da yükseltiyor. 

Öte yandan Sencer'in başı büyük belada. Çünkü, tüccar Mihail'in peşinden koşarken tüccar Lukas'ın ölümüne neden olur. İdamla yargılanmak üzereyken Kuvel Kalesi'ne Melikşah'ın izniyle gider. Ancak kalede işi kolay değildir.

ELÇİN HANIM ÇOK ZOR DURUMDA

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 8. BÖLÜM FULL İZLE

Sencer'in öldü diye bırakıldığı yerden kurtarılarak annesine teslim edildiği son bölümden bu yana neler yaşandığı merak ediliyor. Sencer'in annesiyle yaşadığı çadıra kardeşi de gelir. Annesi kardeşini tanır ve yüreğine taş basarak gerçeği söylemez. 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 7. BÖLÜM İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 6. BÖLÜM FULL İZLE

 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU CANLI İZLE: