Trendyol indirim kodu 2021 nasıl kullanılır?

Trendyol indirim 2021 kodu nasıl kullanılır ya da indirim kuponu şirket müşterilerinin sık kullandığı kuponlar arasında yer alıyor. Trendyol tarafından verilen efsane indirim kodu veya kuponu nasıl kullanılır, alışverişte ne kadar etkili olur? İşte indirim kodu ve kuponu ile ilgili detaylı bilgiler.

Google Haberlere Abone ol

Trendyol indirim kodu 2021 nasıl kullanılır veya Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır, diye merak eden kullanıcılar için gerekli olan bilgileri derledik. İnternet alışverişinin yoğunlaşarak arttığı bir dönemde, insanların evlerine kapanarak bilgisayar başında siparişler verdiği bugünlerde, online alışverişle ilgili işlemler de ilgi görüyor. İndirim kodu, indirim kuponları, alışveriş kodları gibi uygulamalar müşteriler tarafından sık aranan uygulamalardır.

Trendyol indirim kodu 2021 nasıl kullanılır?
Trendyol indirim kodu 2021 nasıl kullanılır?

 

Trendyol ve benzeri alışveriş siteleri özel gün ve haftalarda sık sık indirim kampanyaları düzenlerler. 

İndirim kampanyalarının haricinde bir de indirim kodu ve kuponu veriliyor.

Trendyol indirim kodu çok da güvenilir olmayan internet siteleri üzerinden pazarlanıyor, ancak buralardan alınan kodların birçoğu çalışmıyor.

Trendyol'un kendisi tarafından, alışverişleriniz sırasında ya da başka kampanyalar dahilinde verilen indirim kodu ve kuponları ise sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle, "Ürün detay" sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz.

Sonra da ilk adım olarak ürünü sepete ekleyin. Daha sonra, sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “Ekle” butonuna basın. Şayet kod veya kuponu kullanamıyorsanız hemen paniklemeyen muhtemelen seçtiğiniz ürün "butik indirimlere kapalıdır". 

İndirim kodu sadece bir üründe kullanılabiliyor. 

Burada önemli bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Şöyle ki; butik indirimlerde kod kullanmanız halinde, diğer indirim kampanyasından faydalanamıyorsunuz.

TRENDYOL İNDİRİM KODU VE KUPONLARIMI NASIL GÖREBİLİRİM?

Trendyol tarafından herhangi bir şekilde size indirim kodu veya kuponu verilmiş ise onu görmenizin ve takip etmeniz mümkün. Bunun için, "Hesabım> İndirim Kuponlarım" sekmesini tıklamanız yeterlidir. 

Yorumlar

Derya Trendyol kampanyası 15 GB hediye şifremi unuttum
Zeynep 175 tl indirim kuponum var
AHMET TOSUN 125 TL hediye çeki var
mustafa 105 tle ediye çegivar
Abdullah Kazandığım 30 TL'den nasıl faydalanabilirim