Trendyol hangi kargo ile çalışıyor?

Trendyol'un çalıştığı kargo firmaları bu firmadan e-ticaret yöntemiyle alışveriş yapmak isteyen tüketicilerin cevabını merak ettiği bir sorudur.

Google Haberlere Abone ol
Trendyol hangi kargo ile çalışıyor?

Trendyol hangi kargo firmalarıyla çalışıyor veya Trendyol'un çalıştığı kargo firmalarının isimleri belli mi soruları e-ticaret üzerinden alışveriş yapan müşteriler tarafından merak ediliyor. 

Türkiye'nin en büyük e-ticaret alışveriş platformlarından biri olan Trendyol'da alışveriş yapmak isteyenler teslimak konusunda haklı bazı endişelere sahip.

Birçok vatandaş yapacağı alışveriş sonrasında aldığı ürünlerin kendilerine sağlıklı bir şekilde ulaştırılıp ulaştırılamayacağı konusunda endişelidir. Çünkü, birçok kargo şirketi özellikler de bu pandemi sürecinden dolayı sağlıklı bir şekilde hizmet veremiyor.

Müşterilerine sağlıklı bir şekilde hizmet üretemeyen kargo şirketleri ister istemez vatandaşın da seçici olmasına neden oluyor. 

Vatandaşlar artık internet üzerinden alışveriş yapmadan önce hangi kargo firmasıyla çalışılacağını önceden öğrenmek istiyor. 

Trendyol'da da alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar ürünlerini evlerine teslime edecek kargo firmalarının isimlerini merak ediyor. 

Trendyol hangi kargo ile çalışıyor?

Trendyol şu anda MNG Kargo, Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik ile anlaşmalıdır. 

Bu iki kargo firmasıyla çalışan Trendyol'un kapıda ödeme gibi seçenekleri şimdilik bulunmuyor. 

Kargo şirketlerinin memnuniyet durumu ve gelen şikayetleri ise internetten biraz daha araştırma yaparak bulabilirsiniz. 

Çünkü bazı kargo şirketleri gerçekten işini düzgün yapamıyor.

Ancak bazıları da her türlü olumsuzluğa rağmen müşterisini memnun etmeyi başarıyor. 

Trendyol'da ücretsiz kargo seçeneği var mı?

Trendyol'un Elite üyelerine 30 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 

Öte yandan butiğe özel “Kargo Bedava” kampanyaları da düzenlenmektedir.

Bu arada önemli bir not eklemekte fayda var;  Trendyol ile çalışan kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapıyor.

Trendyol kargo adresten teslim alıyor mu?

İade etmek istediğiniz bir ürünün evden alınmasını istiyorsanız aşağıdaki firmaların önündeki telefon numaralarından arayarak iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 99 99) , MNG Kargo Çağrı Merkezi’ni (444 06 06) veya Horoz Lojistik Çağrı Merkezi'ni ( 0850 202 33 50 ) arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Yorumlar