Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? İşte açıklama

Trendyol Express bayramda çalışıyor mu sorusu müşterileri tarafından merakla soruluyordu. Kurban bayramı tatilinde birçok yer kısıtlamasız dönem nedeniyle açık olacak, bu nedenle Trendyol Express'in de çalışıp çalışmadığı merak ediliyordu. İşte cevabı:

Google Haberlere Abone ol

Trendyol Express bayramda çalışıyor mu soruları Türkiye'nin en büyük alışveriş portalından alışveriş yapan müşteriler tarafından merakla soruluyor. Trendyol Express'in çalışma saatleri konusunda bilgi sahibi olmayan veya tatil zamanlarında da çalışıp çalışmadığını merak eden tüketiciler, sipariş vermeden önce sorulama yapıyor. Peki, Trendyol Express bayramda çalışıyor mu?

trendyol express bayramda çalışıyor mu
Trendyol dağıtım merkezinden bir kare

 

Trendyol Express normal şartlarda haftaiçi ve Cumartesi günü 09:00 ila 21:00 arası teslimat yapmaktadır. 

Tam kapanma dönemlerinde de lojistik ve kargo sektörüne bir kısıtlama gelmediği ve internetten satışlar yasaklanmadığı için çalışma saatleri aynen devam etmektedir. 

Trendyol Express'in bayram günleri de çalışıp çalışmadığı konusunda henüz bir açıklama gelmiş değil.

Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? İşte açıklama
Trendyol Express bayramda çalışıyor mu?

 

Şirketin tatil günleri olarak pazar günü belirlediği ve bir gün de olsa tatil yaptığı göz önünde bulundurulduğunda bayram tatilinde çalışmama ihtimali yüksek görünüyor.

Ancak yine de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için Trendyol bizzat arayarak bilgi almaya çalıştık. 

Trendyol'da görüştüğümüz yetkili isimler, sonhaberler.com'a yaptıkları açıklamada Kurban Bayramı tatili sürecinde 3 gün boyunca çalışmadıklarını belirttiler.

Yetkili isimlerin verdiği bilgiye göre Trendyol Express Kurban bayramında 20 Temmuz 2021 tarihinden 22 Mayıs 2021 tarihine çalışmayacaktır.

Konuyu kendiniz de teyit etmek isterseniz 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezini ulaşabilirsiniz.


 

Yorumlar