TOGG başvuru nasıl ve nereden yapılır?

TOGG başvuru nasıl ve nereden yapılır? TOGG iş ilanı, işçi alımı başvuru nereden ve nasıl yapılır, kimler başvuru yapabilir, alınacak personelde aranan şartlar nelerdir?

Google Haberlere Abone ol
TOGG başvuru nasıl ve nereden yapılır?

TOGG başvuru nasıl ve nereden yapılır? TOGG iş ilanı, işçi alımı başvuru nereden ve nasıl yapılır? TOGG fabrikasında çalışmak için kimler başvuru yapabilir, alınacak personelde aranan şartlar nelerdir?

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG işçi alımı yapıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre birçok pozisyonda istihdam edilmek üzere işçi alımı gerçekleştirilecek.

TOGG'un Bursa ili Gemlik ilçesinde bulunan fabrikasında çalışmak üzere alınacak personel için şirketten açıklama geldi.

TOGG işçi alımı başvuru nereden ve nasıl yapılır?
TOGG işçi alımı başvuru nereden ve nasıl yapılır?

 

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG), otomobilin üretiminde görev alacak toplamda 43 pozisyon için, elemanlarının hangi yetkinliklere sahip olması gerektiğini açıkladı. 

TOGG'un güncel ilanlarından biri, elektrik elektronik sistem mühendisi olurken, bu pozisyonun şirketin Gebze'deki fabrikasında çalışacağı belirtildi. Diğer yeni ilan ise sigorta süreç tasarımı ve dijital çözümler uzmanı için oldu.

Elektrik elektronik sistem mühendisi için aranan şartlar ise şu şekilde sıralandı:

"Elektrik elektronik ya da bilgisayar mühendisliği programlarından mezun olmak. Elektrik elektronik sistem mühendisliği alanında en az 5 yıl deneyim. Otomotiv sistem mühendisliği deneyimi. ISO 26262 uygulamalarına aşina olmak. Dijital video işleme işinden anlamak. CAN, Ethernet, LIN, RF / BLT, GMSL, AUTOSAR, DOIP, ÜDS, SOMEIP, PREEVision, Linux, RTOS ve CAD / CAE uygulamalarına aşinalık. İleri düzeyde İngilizce."

Sigorta süreç tasarımı ve dijital çözümler uzmanı için aranan şartlar ise şöyle:

"İşletme, endüstri mühendisliği, bilgisayar bilimleri veya diğer mühendislik programlarından mezun olmak. Sigorta sektöründe iş analizliyi, dijital dönüşüm ve danışmanlık gibi alanlarda en az 3 yıl deneyim. Veri odaklı iş modelleri, veri analitiği ve e-ticaret sektöründe bilgi sahibi olmak. İleri düzeyde İngilizce."

TOGG'un eleman aradığı diğer pozisyonlar ise şu şekilde sıralanıyor:

"VR Modeler, iç iletişim uzmanı, kullanıcı deneyimleri tasarım uzmanı, yazılım mühendisi, dijital cüzdan ve ödeme sistemleri uzmanı, pazar analisti, güvenlik uzmanı, soğutma sistemleri uzmanı, dış ticaret uzmanı ve IT uzmanı."

 


 

Yorumlar