THY'den ailelere yüzde 20 indirim, başvuru şartları da açıklandı

THY ailelere yüzde 20 indirim yapma kararı aldı. Ancak biletler sadece yurt içi uçuşlarda ve belli kriterler için geçerlidir. İşte THY indirimli aile biletlerinin şartları ve süresi:

Google Haberlere Abone ol
THY'den aile indirimi

Türk Hava Yolları (THY) yurt içi seyahatleri özendirmek için ailecek uçuş yapmak isteyenlere yüzde 20 indirim kararı aldı. Ancak indirim sadece belli bir süre içinde alınacak biletler ve belli bir süreye kadar yapılacak seyahatler için geçerli olacak. 

THY'nin yurt içinde kış aylarında düşen yolcu sayısını artırmak ve seyahate özendirmek için her yıl düzenli olarak kampanya başlattığı biliniyor. 

Bu yıl aynı kampanyaya ek olarak farklı kampanyalar da başlatıldı. Bunlardan biri de "Ailelere indirim" kampanyası oldu. 

Öte yandan THY iç hat uçuşlarında, birlikte seyahat edecek üç kişi ve üzeri ailelere de ekonomi sınıfında geçerli yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, yurt içi uçuşları kullanacak ailelere yönelik başlatılan kampanyada, Miles&Smiles üyesi yolcular 11 Nisan 2023'e kadar biletlerini alarak, 1 Kasım 2022-13 Nisan 2023 tarihleri arasında indirimli seyahat edebilecek.

Kampanya sadece THY'nin tarifeli seferlerinde geçerli olacak, Anadolujet seferleri ve Kıbrıs uçuşları kapsam dışında kalacak.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com/tr-tr/kampanyalar/aile-indirimi" internet adresinden, 444 0 849 numaralı çağrı merkezi veya satış ofislerinden ulaşılabilecek.


 

thy

Yorumlar