THY erken rezervasyon kampanyası başlattı

THY erken rezervasyon kampanyası ile kış aylarında seyahat etmek isteyenlere uygun fiyatlı bilet satışı gerçekleştiriyor.

Google Haberlere Abone ol
THY erken rezervasyon kampanyası başlattı

THY erken rezervasyon kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında kış aylarında Türkiye genelinde seyahat etmek isteyenlere indirimli bilet satışı gerçekleşecek. Kampanya belli bir süre sonra sona erecek. Biletler ise belli bir tarih aralığı için geçerli.

Türk Hava Yolları’nda (THY) ucuz bilet kampanyası! 299 TL’den başlıyor- Kampanya bugün ve yarın geçerli! 

THY’nin sosyal medya hesabından, ucuz bilet kampanyasının başladığı duyuruldu. Son dönemlerde artan uçak bileti fiyatlarından dolayı vatandaşlar, hava taşımacılığı yerine kara taşımacılığına yönelmişti. Uzun zamandır uçakla yolculuk yapmayanlara sevindiren haberi Türk Hava Yolları verdi. İşte, THY ucuz bilet kampanya detayları...

THY UCUZ BİLET KAMPANYASI BAŞLADI!

Uçak bileti kampanyalarının sunduğu fırsatları keşfedin" başlığı ile uçak bileti kampanyası yayınlandı. Kampanyada; “Keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel rotalara ve sevdiklerinize, en avantajlı şekilde ulaşmanız için eşsiz uçuş deneyimlerine davetlisiniz. Uçak bileti kampanyalarımızı takip ederek seyahatiniz esnasında Türk Hava Yolları olarak sunduğumuz gurme lezzetleri tadabilir, konforlu koltuklarımız ve farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren seyahat kitimiz sayesinde uçuşun en keyifli halini deneyimleyebilirsiniz." dendi.

299 TL'DEN BAŞLIYOR, YURT İÇİ UÇUŞLARDA GEÇERLİ

THY ucuz bilet kampanyasında en ucuz bilet 299 TL’den satılıyor. Bu kampanya, sadece yurt içi uçuşlarda geçerli olacak.

6 ŞUBAT-9 NİSAN 2023 TARİHLERİNDE UÇMAK İÇİN ERKEN REZERVASYON

4-5 Ekim 2022 tarihinde aldığınız erken rezarvasyonlu biletler, 6 Şubat ile 9 Nisan 2023 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacak. Yani, bugün ya da yarın THY’den ucuza bilet kampanyası ile bilet almak isterseniz 6 Şubat-9 Nisan 2023 tarihleri arasında yolculuk yapmak için bilet alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın Twitter paylaşımı şöyle:

“Türkiye Bir Başka Güzel! 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde tüm yurt içi uçuşlarda geçerli erken rezervasyon fırsatından yararlanın, 6 Şubat-9 Nisan 2023 tarihleri arasında 299,99 TL’den başlayan fiyatlar ve Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla uçun.”

Yorumlar