Teşkilat son bölüm izle 6. bölüm full tek paça

Teşkilat son bölüm veya 6. Bölüm 11 Nisan 2021 Pazar günü itibariyle TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Almanya'daki operasyon esnasında Hulki, düşmanların eline geçiyor. Düşmanı onu rehine olarak kullanmaya başlıyor. Şimdi kurtarma zamanı.

Teşkilat son bölüm veya 6. Bölüm 11 Nisan 2021 Pazar günü itibariyle TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yeni bölümde Hulki'nin Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü kamplarından kurtarılma operasyonu damgasını vuracak. Almanya'daki operasyon esnasında rehin düşen Hulki, şimdi Irak'ın kuzeyindeki kamplarda tutuluyor. Onu kurtarmak ise yine MİT mensuplarına düşüyor. Hulki'nin takas edileceği Leyal ise MİT'in elinde bulunuyor. 

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın faaliyetlerini ve MİT mensuplarının fedakarlıklarını anlatan teşkilat dikkat çekiyor. Dizi başrol oyuncusu Serdar'ın dramatik hayat hikayesinin dönüm noktasında yaşananlarla başlıyor. Teşkilat son bölüm canlı izlemek isteyen yazının en altındaki linki takip edebilir. Son bölüm full tek parça izlemek isteyenler için yayın sonrasında buradan tamamı yüklenecektir.

TEŞKİLAT 6. BÖLÜM FULL İZLE

Bu bölümde Almanya'daki operasyonda aksilikler yaşanıyor ve ekipten bir kişi rehin düşüyor. 

TEŞKİLAT 5. BÖLÜM FULL İZLE

Teşkilat 5. Bölüm Almanya'da görev gereği bulunan istihbarat üyelerinin içinde kaldığı zor durum anlatılacak. Alman polisi ve istihbaratı tarafından yakalanmak üzere olan teşkilat mensupları bu girdaptan nasıl kurtulacak. Teşkilat mensuplarını Almanya'daki görevleri esnasında zorlu bir mücadele bekliyor. 

TEŞKİLAT 4. BÖLÜM FULL İZLE 

TEŞKİLAT 3. BÖLÜM FULL İZLE

Teşkilat mensupları, SİHA güvenlik protokolünün bulunduğu hardiskin ulaştırıldığı kişiyi Berlin'de buldu. Öte yandan Paskal için de kötü son hazırlandı. İşte son bölüm:

TEŞKİLAT 2. BÖLÜM FULL İZLE 

TEŞKİLAT 1. BÖLÜM FULL İZLE

 

TEŞKİLAT CANLI İZLE: