Taşıyıcı 2 oyuncuları kim? Taşıyıcı 2 konusu nedir?

Taşıyıcı 2 oyuncuları kimler, oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve canlandırdıkları karakterler kimlerdir soruları filmi izleyen seyirciler tarafından merakla soruluyor.

Google Haberlere Abone ol
Taşıyıcı 2 oyuncuları kim? Taşıyıcı 2 konusu nedir

Taşıyıcı 2 oyuncuları kim, oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Taşıyıcı 2 filminde Frank karakterini canlandıran oyuncu kimdir, kim oynuyor soruları merakla soruluyor.

TAŞIYICI 2 FİLMİ HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEY

"Taşıyıcı 2" (The Transporter 2), 2005 yılında vizyona giren ve Louis Leterrier tarafından yönetilen bir aksiyon filmidir. Filmin senaryosunu Luc Besson ve Robert Mark Kamen yazmıştır. Başrolde, Frank Martin karakterini canlandıran Jason Statham yer almakta. Filmin diğer önemli oyuncuları arasında Alessandro Gassman, Amber Valletta, Matthew Modine, Kate Nauta, Jason Flemyng ve Hunter Clary bulunuyor.

Film, Frank Martin'ın hikayesini devam ettiriyor. Martin, özel kuvvetlerde görevli bir taşıyıcıdır ve Miami sahillerinde daha sakin işlerle ilgilenmek ister. Ancak, bir ailenin çocuğunun kaçırılmasıyla kendisini beklenmedik bir durumun içinde bulur. Bu olay, onu yüksek tempolu ve tehlikeli bir maceranın içine sürükler.

"Taşıyıcı 2", aksiyon ve macera türünde olup, dövüş sahneleriyle dikkat çeken bir yapımdır. Çekimleri Fransa, Miami ve ABD'de gerçekleşmiştir. Bu film, Jason Statham'ın aksiyon türündeki önemli filmlerinden biri olarak kabul edilir ve serinin devamı olan "Taşıyıcı 3" filmi ile devam etmiştir​​​​​​​​​​.

FİLM HAKKINDAKİ OLUMLU OLUMSUZ YORUMLAR

"Taşıyıcı 2" filmi hakkında yapılan eleştiriler genel olarak karışık bir görünüm sergiliyor. Beyazperde.com'da yapılan bir eleştiriye göre, film devam filmleri arasında ortalamanın üzerinde yer alıyor ve özellikle aksiyon ve macera severler için sıkılmadan izlenebilecek bir yapım olarak değerlendiriliyor. Film, sürükleyici senaryosu ve dur durak bilmeyen hikayesiyle dikkat çekiyor. Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı bu film, onun serinkanlı ve kararlı taşıyıcı Frank Martin portresiyle öne çıkıyor​​.

Kullanıcı yorumlarına göre ise, filmdeki aksiyon sahneleri beğenilmiş ancak bazı sahnelerin abartılı olduğu ve mantık hatalarının olduğu yönünde eleştiriler bulunuyor. Bazı izleyiciler, eğlence amaçlı izlenildiğinde filmi keyifli bulduklarını belirtiyorlar. Özellikle aksiyon tutkunları ve Jason Statham hayranları için önerilen bir film olduğu belirtiliyor. Ancak, daha gerçekçi ve mantıklı bir aksiyon filmi arayışında olanlar için film, beklentileri karşılamayabilir​​.

Yolculukhaber.com'un incelemesine göre, "Taşıyıcı 2" filmi, aksiyon, polisiye ve macera türlerinde oldukça başarılı bir yapım olarak değerlendiriliyor. Filmin gişede de başarı elde ettiği ve Jason Statham'ın performansının özellikle dikkat çekici olduğu belirtiliyor​​.

Genel olarak, "Taşıyıcı 2"nin aksiyon ve macera sahneleriyle öne çıkan, Jason Statham'ın performansının beğeni topladığı, ancak abartılı sahneler ve mantık hataları nedeniyle eleştiriye de maruz kaldığı söylenebilir.

TAŞIYICI FİLMİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

"Taşıyıcı 2" filminin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde:

Jason Statham - Frank Martin: Profesyonel bir "taşıyıcı", yani özel kurye.

Alessandro Gassman - Gianni Chellini: Ana kötü karakter.

Amber Valletta - Audrey Billings: Filmin ana kadın karakteri.

Kate Nauta - Lola: Gianni'nin yardımcısı ve filmdeki kötü karakterlerden biri.

Matthew Modine - Jeff Billings: Audrey'nin kocası.

Jason Flemyng - Dimitri: Bir diğer kötü karakter.

François Berléand - Inspector Tarconi: Frank Martin'in arkadaşı ve müttefiki.

Keith David - Stappleton: Filmdeki bir diğer karakter.

Hunter Clary - Jack Billings: Audrey ve Jeff Billings'in oğlu.

Taşıyıcı 2 oyuncuları kim Taşıyıcı 2 konusu nedir
Taşıyıcı 2 - Frank

 

 

Yorumlar