Sokağın Çocukları 2. Bölüm yayınlandı

Sıfır Bir Adana ekibi tarafından hazırlanan Sokağın Çocukları dizisinin 2. Bölümü de yayınlandı. Peki, Sokağın Çocukları dizisi nasıl ve nereden izlenebilir?

Google Haberlere Abone ol

Sokağın Çocukları 2. Bölüm de hayranlarıyla buluştu. Sıfır Bir Adana ekibi tarafından hazırlanan, oyuncu kadrosunda da Sıfır Bir Adana'dan bir çok oyuncunun bulunduğu dizi heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Peki, Sokağın Çocukları dizisi nasıl ve nereden izlenebilir?

Önceki dizi gibi Sokağın Çocukları dizisi de BluTV üzerinden yayınlanıyor. 

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sokağın Çocukları dizisini izlemek isteyenlerin birçoğu dizinin konusunu merak ediyor. Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üzerinden ‘sokağın adaleti’ kavramına farklı, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşında bir delikanlıdır. Dul annesiyle beraber yaşayan Murat yeri gelir küçük kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına rağmen ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat aynı zamanda zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbette güç savaşında dengeleri de etkileyecektir. Murat bir yandan iki kardeşi ve annesi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, diğer yandan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye çalışmaktadır. Tabii her hikâyede olduğu gibi Sokağın Çocukları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de beraberinde getirir.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Sokağın Çocukları isimli dizide yer alan oyuncular ise şöyle:

Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran, Nesih Turunç, Soner Çelik, Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak,G ökhan Diğicibaş

SOKAĞIN ÇOCUKLARI DİZİSİNİ İZLEMEK İÇİN

Diziyi izlemek için BluTV'ye abone olmak gerekiyor. BluTV'nin aylık üyelik ücretleri ve nasıl üye olunacağı konusunda aşağıdaki haberi okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

mertakbay cok güzel bir flim mükemel