Şeyma Subaşı'nın 125 bin liralık nafakası banka çalışanının hayatını kararttı

Şeyma Subaşı'nın 125 bin liralık aylık nafaka aldığını teşhir etmekle suçlanan bankacı işinden oldu şimdi ağır ceza mahkemesinde yargılanıyor.

Google Haberlere Abone ol

Şeyma Subaşı'nın 125 bin lira nafaka aldığını ifşa etmekle suçlanan banka personeli hem işinden oldu hem de şu anda ağır ceza mahkemesinde yargılanıyor. 

Subaşı, nafaka tutarını ortaya çıkaran bankacı Fulya A.'dan şikayetçi olmuştu. Banka hesap görüntüsünü paylaştığı iddiasıyla yargılanan bankacı Fulya A., hakim karşısına çıktı.

Bankacı, “Hesap bilgilerine meraktan baktım ama asla kimseyle bu bilgiyi paylaşmadım” diyerek kendini savundu.

Şeyma Subaşı, aldığı nafaka miktarı olan 125 bin liranın afişe olmasının ardından suç duyurusunda bulunmuştu.

Yapılan incelemede fotoğrafın, bankaya ait olarak kullanılan özel bir platformdan çekildiği, platformda oturum açan kişinin ise kredi izleme ve analiz bölümünde çalışan Fulya A. olduğu belirlenmişti.

Kişisel verilerin hukuksuz olarak kaydedilip sırların açıklanması suçlamalarıyla yargılanan Fulya A. hakim karşısına çıktı.

Bankacı, savunmasında, "'Hesap bilgilerine meraktan baktım, kimseye göndermedim. Zaten müfettişin telefonumda yaptığı incelemede de bir şey çıkmadı" diyerek kendisini savundu. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Kaynak: Sabah.com.tr

GÜZİDE YENİ LÜKS VİLLASINI TANITTI

 

 

Yorumlar