Sevcan Orhan kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Eşi kim?

Sevcan Orhan kimdir, nereli, eşi kimdir sorusu ünlü ismin yeni bir programla ekranlara geri dönmesiyle birlikte hayranları tarafından sıklıkla dile getirilen ve cevabı aranan soru oldu. Peki, Orhan'ın eşi kim?

Google Haberlere Abone ol

Sevcan Orhan kimdir, nerelidir, kaç yaşında, eşi kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor veya Sevcan Orhan evli midir soruları ünlü ismi bu aralar televizyon ekranlarında yeniden görmeye başlayan hayranları tarafından soruluyor. İşte Sevcan Orhan memleketi, özel hayatı, biyografisi veya özgeçmişi ve eşi hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

Sevcan Orhan eşi kimdir?
Sevcan Orhan'ın kendi Instagram hesabından bir kare

 

Öncelikle Sevcan Orhan'ın kim olduğuna bakalım isterseniz. İşte Sevcan Orhan biyografisi kısaca: 

39 yaşında olan Sevcan Orhan 16 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Aslen Erzincanlı bir ailenin çocuğudur. Ağabeyi de kendisi gibi saz çalar türk söyler. 

Sevcan Orhan eşi kimdir?
Sevcan Orhan

 

Müziğe ilgisi babasından geliyor. 12 yaşından itibaren başladığı bağlama çalmaya daha sonra Milliyet Gazetesi tarafından düzenlenen ses yarışmasıyla devam ettirdi. Üçüncü olduğu yarışmadan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'nde okudu. 

Orhan 2006 yılında TRT kanallarında 4 yıl boyunca "Tatlı Dile Güler Yüze" isimli müzik programının sunuculuğunu yaptı. 

Sevcan Orhan eşi kimdir?
Sevcan Orhan Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesindeki tarihi gölde

 

Cem Radyo'da da programlar hazırlayıp sunan Sevcan Orhan, bir süre Star TV'de Alişan ile birlikte program sundu.

Şimdi gelelim asıl soruya: Sevcan Orhan eşi kim veya evli mi? 

Sevcan Orhan 2006 yılında kendisi gibi sanatçı olan Ümit Yılmaz ile evlendi. Ancak bu evlilikleri uzun sürmedi çift boşanma kararı aldı. 

Sonrasın Sevcan Orhan bir rahatsızlık geçirdi. Rahatsızlığında kurturduktan sonra ise Galatasaraylı eski futbolcu Hasan Şaş ile arkadaşlık yapmaya başladı.

Sevcan Orhan ile Hasan Şaş'ın birlikteliğ bir süre sonra ayrılıkla sonuçlandı; ancak daha sonra ikili tekrar barışarak nişanlandı.

Özetlersek; Sevcan Orhan şu anda Hasan Şaş ile nişanlıdır. Yani halihazırda henüz evli değildir.


 

Yorumlar