Seksenler yeni oyuncu kadın kim?

Seksenler dizisine yeni bir isim daha katılıyor. Katılan bu yeni oyuncunun özelliği ise ilk oyunculuk deneyimini Seksenler'de yaşıyor olmasıdır.

Google Haberlere Abone ol

Fenomen dizi Seksenler yenilenerek yoluna devam ediyor. Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle büyük beğeniyle takip edilen Seksenler, hafta içi her akşam seyircisini yıllar öncesine götürmeyi başarıyor. Dizi bütün bölümleriyle seyircisini hiçbir şekilde sıkmadan aynı ilgiyi toplayabiliyor.

TRT 1’in samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosuyla sekiz sezondur ekranlara gelen sevilen dizisi Seksenler’in oyuncu kadrosuna Zeynep Demirel dahil oldu.

2009 yılında Belçika güzel seçilen Zeynep Demirel, eğitimini sinema televizyon alanında yaptı.

Nasıl bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı merak uyandıran Demirel, İlk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisinde yapacak.

Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, ‘Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT 1 ekranlarında üsta oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Dizinin senarist ve yapımcısı Birol Güven ise Zeynep Demirel’in oynayacağı rol hakkında bilgi vermezken ‘Seksenler’in yenilenerek yoluna devam edeceğini, Zeynep’in ve diziye yeni katılacak olan yeni oyuncu arkadaşların diziye çok şeyler katacağını ekledi.

Sevilen dizinin yaz sezonu hazırlıkları devam ederken, Zeynep Demirel’in dizide oynayacağı rolü merakla bekleniyor.

Yorumlar