Seksenler Bekçi Bekir aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Seksenler dizisinin "Bekçi Bekir" karakterini canlandıran oyuncu aslen nerelidir, kaç yaşındadır? Mahallelinin neşe kaynağı, tatsız esprileriyle güldüremediği için de güldüren Bekçi Bekir'i yeni bölümlerde de yine ana karakterler arasında yer alıyor. Seksenler'in neşe kaynağı Bekir kimdir, nerelidir

Google Haberlere Abone ol

Seksenler dizisinin "Bekçi Bekir" karakterini canlandıran oyuncu aslen nerelidir, kaç yaşındadır? Seksenler dizisinin yeni sezonunda rol alan isimlerin arasında Bekçi Bekir de bulunuyor. Mahallelinin neşe kaynağı, tatsız esprileriyle güldüremediği için de güldüren Bekçi Bekir'i yeni bölümlerde de yine ana karakterler arasında yer alıyor. Özellikle de sır haline dönüşen inşaatı bekleyen Bekçi Bekir'in mahallenin meraklı gençleriyle başı aşırı derecede dertte. Bu konuda ketum davranarak geri adım atmayan Bekir'in nöbetini tuttuğu inşaatın ne olduğu seyirci tarafından da merak edilir hale geldi.

TRT 1'de yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran "Seksenler" dizisinin en sevilen karakterlerinden biri de "Bekçi Bekir"di. 

Bekçi Bekir'i canlandıran oyuncu ise seyirciler tarafından merak ediliyordu. 

Peki "Bekçi Bekir" rolünde olyanayan oyuncu kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Bekçi Bekir rolünde oynayan oyuncu Hacı Ali Konuk'tur.

Bekçi Bekir aslen Erzurumlu'dur. Dizide de Erzurumlu bir bekçiyi canlandırıyordu.

Haci Ali Konuk 50 yaşındadır.

Bekçi Bekir, Seksenler dizisinin yeni bölümünde emekli olmuş, mahallede bir inşaatın nöbetçiliğini yapıyor. Ancak yine mahallenin maskotu ve neşesi olmaya devam ediyor. Bekir'in özelliği Seksenler dizisindeki karakterini de gerçek memleketi olan Erzurumlu birisi olarak canlandırmasıdır. Dizide de Erzurum şivesiyle konuşan Bekir, bu haliyle izleyiciye keyifli anlar yaşatıyor.

 

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar