Samsun'da terör estiren şehir eşkıyaları yakalandı

Samsun'da sokak ortasında bir vatandaşı öldüren şehir eşkıyaları düzenlenen operasyonla Trabzon'da yakalandı. Zanlıların başka suçlardan da arandığı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Samsun'un Canik ilçesinde Hüsame Ünveren'i silah kabzasıyla darbederek pompalı tüfekle ateş eden A.C'nin Vezirköprü ilçesinde düzenlenen operasyonda yakalandığı öğrenildi. Emniyetteki işlemleri süren A.C'nin Trabzon'da da başka bir cinayetin şüphelisi olduğu ortaya çıktı. Ayrıca faillere yardım ve yataklık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı.

YARDIM VE YATAKLIK EDEN 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Alınan bilgiye göre, Ünveren cinayetinin faili 2 kişinin, Trabzon'un Çaykara Sultan Murat Yaylası'nda saklanmalarına yardım ve yataklık ettikleri iddia edilen biri kadın 3 şüpheli ekiplerce gözaltına alındı. Trabzon'da yakalanan İ.K. (41), E.C. (24) ve Ş.E. (34) Samsun'a getirilerek İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosuna teslim edildi.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklandı.

Ünveren'i silah kabzasıyla darbederek pompalı tüfekle ateş eden A.C'nin Vezirköprü ilçesinde düzenlenen operasyonda yakalandığı öğrenildi. Emniyetteki işlemleri süren A.C'nin Trabzon'da da başka bir cinayetin şüphelisi olduğu

Canik Belediyesi önünde 19 Ağustos'ta Hüsame Ünveren, ellerinde silah bulunan kişiler tarafından darbedilmişti. Pompalı tüfekle ateş edilen Ünveren kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirmişti. Olayla ilgili 3 şüpheli tutuklanmıştı.

300 DRONE İLE MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER

 

Yorumlar

Dervaz Yok canım bırakin bi 10 kişiyi daha öldürsünler ne aceleniz vardı yakaladınız Böyle adalet böyle yasa olmaz olsun Bu ülke de daha ne olmasını istiyorsunuz ki idam gelebilsin yasalar caydırıcı değil adam öldürüyor 3 sene sonra açık cezaevi 5 sene sonrada sal gitsin böyle yasalara böyle şehir maganda ları İlk suçundan içerde olsaydı lar belkide bu adam yaşıyor olacaktı