Rüyada tuvalet görmek ne demek anlamı nedir?

Rüyada tuvalet görmek, sizlere yük olan, işinize yaramayan bir şeyden kurtulacağınız anlamına gelir.

Google Haberlere Abone ol
Rüyada tuvalet görmek ne demek anlamı

Rüyada tuvalet görmek, sizlere yük olan, işinize yaramayan bir şeyden kurtulacağınıza işaret etmektedir. Rüyanızda tuvalete giriyorsanız veya gidiyorsanız, işe yaramaz şeylerden kurtulabilmek için hareket geçtiğinizi anlamalısınız. 

Bu tarz rüyalarda tuvaletin şekli, biçimi ve temizliği önem taşımaktadır.

Küçük bir tuvalet, aile ile yaşanacak sıkıntılara, büyük tuvalet ise aile ile kurulan sıcak ilişkilere işaret etmektedir. Dar bir tuvalette rızkınızı kazanmak çabaya bağlanırken, geniş bir tuvalet huzur ve mutluluğa işaret etmektedir. Temiz bir tuvalet rahatlık içerisinde olmaya, sağlıklı bir vücuda, pis bir tuvalet gerginlik ve strese bağlanmalıdır.

Rüyada göreceğiniz tuvalette mahsur kalmanız durumunda, sıkıntılarınızın devam edeceğine bağlanmalıdır. Taşan bir tuvalet görmek, ailede bir hamile olduğuna ya da bol miktarda mala sahip olacağınıza yorumlanmalıdır. Taşmış pislikleri toplamak beklenmedik masraflara hazır olmanız gerektiğini anlatır.

Güzel kokan temiz bir tuvalet, işlerinizin düzenli olacağına, kötü kokulu tuvalet ise, işlerin kötüleşeceğine karşı size verilen bir sinyaldir.

Tuvaletin kanla dolu olması, ailece tutumlu olduğunuzu, tuvaleti temizlemek rüyayı görene hayırlı işler müjdeler. Tuvaletin tıkanması rüya sahibinin yarım kalan işini, tıkalı tuvaleti açmak ise, olumsuzluklardan kurtulmayı anlatır.

Rüyada tuvaletini yarım bırakmak, hiç yapamamak, duygularınızı açığa çıkaramadığınızı gösterir. Umumi tuvaletleri görmek ise, duygularınızı çekinmeden dışarıya vurduğunuzu anlatır.

Kendini tuvalette kapalı kalmış olarak görmek, vefat etmekle yorumlanır.

Rüyada tuvalet görmek ile ilgili rüyalarınızı ruh halinizi ve cinsiyetinizi dikkate alarak yorumlayınız. Aynı zamanda sosyal yaşantınızı ve niteliklerinizi rüyanızla harmanlamayı unutmayınız. Rüyanız belki geçmişin yansıması, belki de geleceğe doğru atılması gereken bir adımı anlatacaktır. Rüyalarınızı yorumlarken olumlu düşünmeniz her zaman fayda sağlayacaktır.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kalmak

Rüyada tuvalette kilitli kalmak iyi değildir, kişinin hayatının sonlanacağı anlamına gelir. Yani vefat demektir.

Rüyada Tuvaletin Taşması

Rüyada tuvaletin taştığını görmek hayırlı şeylere işaret eder. Rüyada tuvaletin taştığını gören bir kadınsa gebe olduğuna, eğer rüyayı gören erkekse karısının gebe olduğuna işaret eder. Bir de bir yardımcı sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Tuvaletin Pis Kokması

Rüyada tuvaletin pis kokması bir kadın ile tabir olunur. Bu kadın patavatsız, konuştuğunu ölçüp, tartmayan, herkesi kıran, aklına ilk geleni konuşan, haddini bilmeyen ve üzerine vazife olmadığı halde her işe karışan ve çevresinde de iyi anılmayan biridir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek evin sahibi olan kadına işaret eder. Bu kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakâr kişidir. Hatta cefakâr oluşu nedeni ile herkes tarafından kendisine gıpta ile bakılır ve herkes tarafından örnek olarak gösterilir. Temiz tuvalet sadık ve sabırlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyasında tuvalete düşen kimse yakında gayri meşru bir ilişkiye girer veya kendisine helal olmayan yollardan geçimini sağlar. Bu rüya genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada Tuvalete Girmek

Rüyasında tuvalete giren kimse yabancı bir eve girer veya böyle bir evde bulunur. Bazen de bu rüya kişinin günahlarından pişman olup tövbe etmesine işarettir. Bazı alimlere göre bu rüya gören kişinin birçok yanlış yaptıktan sonra hidayete ermesine, hatlarından dönmesine ve bundan sonraki hayatını temiz ve güzel bir şekilde sürdürmesine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapan kimse dünyevi olana ilgi duyar ve ahiretten, dini olandan giderek uzaklaşır. Bu rüya dünya hayatının geçici süs ve heveslerinin sizi baştan çıkaracağına ve bu nedenle de giderek manevi olandan uzaklaşıp daha çok dünya için yaşamaya başlayacağınıza işarettir. Rüyada tuvalet yapan kimse dünya için çalışır çabalar ve haksız kazançlar elde eder.

Rüyada Büyük Ve Küçük Abdest Yapmak

Bu rüya bazı alimlere göre mal ve paradır. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok büyük menfaat ve mal elde ederseniz. Özellikle büyük abdest yapan kimse ya çok soylu, varlıklı bir kişiyle evlenir veya eline hiç beklemediği yerlerden çok büyük nimetler ulaşır.

Rüyada Tuvalette Pislik Görmek

Rüyada tuvalette pislik görmek genellikle para ile tabir olunur. Eğer tuvalet çok pisse bu rüya kişinin eline çok miktarda para geçeceğine veya istediğinden de çok mal elde edeceğine yorulmaktadır. Böyle bir tuvalet gören kimse şan ve şöhret kazanır ve adı daima iyi bir şekilde anılır.

Rüyada Sade Bir Tuvalet Görmek

Rüyasında sade, gösterişsiz bir tuvalet gören kendisine sürekli zarar veren, dost gibi olan ama aslında rüya sahibinin kötülüğüne uğraşan iki yüzlü dostlardan kurtulur. Bu rüya her türlü fena işlerden sakınmanın, kendine yararı dokunmayan her şeyi terk etmenin göstergesidir.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek

Rüyasında alafranga tuvalet gören bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşır. Özellikle özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya; fakat sabırla tüm bu sıkıntıların üstesinden gelip, huzur ve mutluluk bulacağınıza işarettir. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise, sizin köklerinize ve geleneklerinize çok bağlı ve yeni şeylere kapalı bir kişi olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada Tuvaletten Bir Şey Yemek

Rüyada tuvaletten bir şey yiyen kimse iyi halini terk ederek kötü bir şekilde anılmaya başlayan, sıkıntılı bir insan olur. Bu rüya tövbe ettiğiniz, pişman olduğunuz birçok şeye tekrar döneceğinize, insanlara zarar verecek hal ve hareketlerde bulunacağınıza veya ağzınızdan çıkacak birçok kötü şeyden dolayı en yakınlarınızın bile kalbini kırıp insanların sizden uzaklaşacaklarına işarettir.

Rüyada Geniş Ve Temiz Bir Tuvalet Görmek

Bazı alimlere göre tuvalet kişinin eşidir. Bu nedenle temiz, geniş ve ferah bir tuvalet gören kimsenin hanımı da iyi huylu, namuslu ve güzel bir kadın olur. Eğer kişi evli ise eşinin aynı özelliklere sahip olmasına ve ona iyi davranmasına işarettir. Rüyada pis, dar bir tuvalet ise kötü geçimli, kalbinde hile ve fitne bulunan bir kişi ile evlenmenize veya aile hayatındaki huzursuzluklara yorulmaktadır.

Rüyada Tuvaleti Temizlemek

Rüyasında tuvaleti temizleyen kişinin malının bir bölümü elinden gider veya parasını kaybeder. Bu rüya genellikle iş hayatında baş gösterecek başarısızlıkların sembolüdür. Bazı tabirciler ise bu rüyayı kişinin kötü davranışlarını bırakmasına, kendisine hayırlı olacak işler peşinde koşup her türlü zararlı alışkanlıkları terk etmesine yormaktadır.

Rüyada Tuvaletin Dolması

Rüyada tuvaletin taşmadan dolması genellikle gören kişinin eşinin hamile olmasına yorulur. Bazen de bu rüya kişinin çalışmalarından kazanacağı helal paraya, malını biriktirmesine veya zorlu bir çalışma sonrasında istediği tüm güzelliklere kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Tuvaletin Kapısını Görmek

Rüyada tuvaletin kapısını gören kişinin önüne istediği tüm imkânlar ve fırsatlar sunulur. Bu rüya genellikle kişinin hem özel hem de iş hayatında birçok nimet elde edeceğine, bu nimetler sonucunda da istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Tuvalet kapısı bazen de gören kişinin geçimini sağladığı yollardır. Eğer kapı temizse helal yollardan para kazandığına eğer kirli ise geçimini sağlarken bazı haramlara bulaştığına işarettir.

Rüyada Tuvalet Kuyusunun Kanla Dolması

Rüyasında tuvalet kuyusunun kanla dolması genellikle israftan kaçınan ama insanlara karşı cömert olan bir kadındır. Bu rüyayı gören kimse aynı sayılan özelliklere sahip bir eşi olur. Bazen de bu rüya çok fazla israf ettiğinizin ve bu nedenle de sıkıntıya girebileceğinizin göstergesidir. Bazı alimlere göre ise kişinin tüm kötülüklerinden arınıp daha temiz bir yaşam sürmesinin sembolüdür.

Rüyada Tuvalet İçine Bırakıldığını Görmek

Rüyasında tuvalet içine bırakılan kişi bilmediği düşmanlara sahiptir. Bu düşmanlar rüya sahibi hakkında sürekli hile düşünürler ve onu alt etmeye uğraşırlar. Tuvalet içine bırakılan kişi hiç hak etmediği muamelelere maruz kalarak kendisine iftira atılır. Bu iftira sonucunda oldukça sıkıntılı zamanlar geçiren kişi belli bir zamandan sonra bu sıkıntıların hepsinden kurtulup rahatlar.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Görmek

Rüyada görülen tuvalet deliği eğer boş ise mal kaybetmeye veya bazı çalışmalarından yeterince verim alamamaya, maddi sıkıntı yaşayıp, zorlukları göğüslemeye işarettir. Eğer tuvalet deliği dolu ise elinize bir sürü para geçer veya oldukça büyük bir servete sahip olursunuz. Bu rüya yüklü bir ganimete konmaya, para kazanmaya, işinde yükselmeye ve mevki elde etmeye işarettir.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırmak

Rüyada elinde bir sopa ile tuvaletin deliğini karıştıran kimse iş yaşamında bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak

Bu rüya yolcular için yakın zamanda sağ salim memlekete dönmeye; hapiste olanlar için özgürlüğe; zorda kalanlar için tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Abdest bozmak gerçekte de insana ferahlık veren bir eylem olduğu için rüyada görülürse rahatlamaya, kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak

Rüyada büyük abdest bozan kişi her ne sıkıntısı varsa hepsinden kurtularak rahatlığa ve kolaylığa kavuşur. Bu rüyayı gören kimse her anlamda mutlu olacağı bir hayata kavuşur. Özellikle çok sıkıntılı bir hayat yaşayan, borçlu olan, korkusu bulunan bir kimse bu rüyayı görmüş olsa, her ne olursa olsun o sıkıntısı çok yakın bir zamanda tamamen biterek yerini ferahlamaya bırakır. Uygun olmayan bir yere abdest bozmakta ise hayır yoktur. Bu rüya toplum içinde küçük düşmeye, sıkıntı yaşamaya veya maddi anlamda bazı zorluklara yorulmaktadır. Kaynak: Rüyada Tuvalet Görmek 

Yorumlar

aydun ruyamda cumhur baskanimizi yagli boya ile tuval uzerinde karalama yapiyordu ve yaptigi calismanin karsisina gecip uzuntulu bir sekilde baktigini gordum