Reyting sonuçları 28 Şubat Pazar akşamı nasıl oldu?

Çok Güzel Hareketler, Tövbeler Olsun, Hercai ve Keferat gibi yapımların yarıştığı dün akşam kim birinci oldu, reyting sonuçları nasıl oldu? Televizyon kanallarının 28 Şubat Pazar akşamı ekrana getirdikleri yapımları arasından en çok hangisi izlendi, en çok beğeniyi hangisi topladı? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Televizyon kanallarında dün akşam Survivor 2021, Tövbeler Olsun, Kefaret, A. Rıza, Çok Güzel Hareketler 2, Hercai gibi önemli yapımlar dün akşamki reyting yarışının üyeleriydi. Peki 21 Şubat 2020 Pazar akşamı reyting sonuçları nasıl oldu? En çok izlenen dizi veya program hangisi oldu? 

Televizyon kanallarında dün akşam yayınlanan yapımlar arasında en fazla izlenen program Survivor oldu. Diziler kategorisinde Total'de en fazla izlenen yapım ise Kefaret dizisi oldu. Onu A.Rıza isimli dizi izledi. Çok Güzel Hareketler ise altıncı oldu.

İşte 28 Şubat reyting sonuçları:

Reyting sonuçları 28 Şubat Pazar akşamı nasıl oldu?

İşte 21 Şubat reyting sonuçları:

14 ŞUBAT 2021 REYTİNG SONUÇLARI

Pazar gününün en çok izlenen dizisi Keferat olurken, en çok izlenen programları ise Fox Ana Haber ve Survivor oldu.

24 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI (geçen hatfa)

Pazar akşamının en çok izlenen yapımı Survivor oldu. Onu A. Rıza ve Menajerimi Ara isimli diziler takip etti. Haber kategorisinde ise FOX Ana Haber ile Show Ana Haber programları ilk sıralarda yer aldı.

İşte 24 Ocak Pazar akşamı reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTA AYNI GÜNÜN SONUÇLARI

17 Ocak 2021 Pazar akşamı en çok izlenen program Survivor oldu. Diziler kategorisinde en fazla izlenen ise Arıza dizisi oldu. Hercai onu takip ederken, Kefaret de ondan sonra geldi. 

İşte Pazar günkü reyting sonuçları:

 

10 OCAK 2021 (GEÇEN HAFTA) REYTİNG SONUÇLARI

ÖNCEKİ İKİ HAFTANIN SONUÇLARI

İşte 27 Aralık 2020 reyting sıralaması:

İşte 20 Aralık reyting sonuçları:

Yorumlar