Reyting sonuçları 23 Şubat Salı günü hangi dizi daha çok izlendi?

Reyting sonuçları dün akşam en çok izlenen yapımın ne olduğunu ortaya koyuyor. Birçok dizinin ara verdiği televizyon ekranlarına dün akşam Masumlar Apartmanı ve Baraj gibi iddialı yapımlar dün akşam reyting için yarıştı. Peki 16 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları nasıl oldu?

Google Haberlere Abone ol

Birbirinden iddialı yapımlar kaldıkları yerden dün akşam reyting yarışına devam ettiler. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baraj ve Hekimoğlu gibi diziler dün akşam kıyasıya yarıştı. Peki, 23 Şubat 2021 Salı reyting sonuçları nasıl oldu?

Masumlar Apartmanı geçen hafta Total'de kaybettiği zirveyi bu hafta yeniden geri aldı. 

İşte 23 Şubat Salı günü reyting sonuçları:

Reyting sonuçları 23 Şubat Salı günü hangi dizi daha çok izlendi?

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

Zirve bu hafta da Masumlar Apartmanı dizisinin oldu. Safiye ile Naci'nin arasında yaşanan yeni gelişmeler dün akşam seyirciyi ekran başına kilitledi. Özetle aslında Türkiye dün akşam Masumlar Apartmanı'nı izledi dersek yerinde bir ifade olur.

İşte 16 Şubat Salı reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

İşte 9 Şubat Salı reyting sonuçları:

Salı günü en çok izlenen dizi bir kez daha TRT 1'in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı oldu. Onu ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi izledi. 

İşte 2 Şubat reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTA AYNI GÜN REYTİNG SONUÇLARI

TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi bir kez daha en çok izlenen yapım oldu. ATV'de yayınlana Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise listede ikinci sırada yer aldı. 

İşte 26 Ocak Salı reyting sonuçları:

12 OCAK REYTİNG SONUÇLARI ( GEÇEN HAFTA)

Birçok dizi dün akşam ara verdiği için ya tekrar bölümüyle ekrana geldi ya da hiç yayınlanmadı. Dün akşam yayınlanan diziler arasında yeni bölümüyle ekrana gelen Baraj dizisi oldu. Ancak onun da zaten yakında final yapacağı belirtiliyor. Masumlar Apartmanı tekrar bölümüyle ekrana gelmişti.

TRT 1'in Masumlar Apartmanı isimli dizisi reytinglerin zirvesinden inmeyen Survivor'u tahtından etti. Dizi bir kez daha en çok izlenen yapım oldu. 

İşte 12 Ocak reyting sonuçları:

5 OCAK 2012 REYTİNG SONUÇLARI

Dün akşam televizyon kanallarında iddialı dizilerin hiçbirinin yer almaması Baraj filmine yaradı. Baraj ilk kez reyting listelerinde zirveye oturdu. Masumlar Arartmanı ve Hedefim Sensin isimli yeri sinema da ilk 10 arasında yer alan yapımlar oldu. 

29 ARALIK 2020 (GEÇEN HAFTA) SONUÇLARI

Reyting yarışının 29 Aralık 2020 Salı günkü etabı da zorlu geçti. Televizyon kanallarında dün akşam yayınlanan yapımlar arasında Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin yeni öblümü, Star TV'de Power Rangers isimli film, Show TV'de Güldür Gülüdür Show, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm, FOX TV'de Baraj dizisinin yeni bölümü, TRT 1'de ise Masumlar Apartmanı isimli dizi vardı. Peki, 22 Aralık 2020 Salı günü reyting sonuçları nasıl oldu, hangi yapım birinci oldu? 

Masumlar Apartmanı dizisi dün akşam bütün kategorilerde reyting listelerinin zirvesine açık arayla oturdu. 

İşte 29 Aralık reyting listesi:

 

Yorumlar