PTT Kargo Gönderi Takip: PTT kargom nerede?

PTT, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS ve USPS Tracking firmalarına vermiş olduğunuz kargolarınızı Gönderi takibi sistemi ile yakından takip edebilirsiniz. PTT kargom nerede: PTT Gönderi Takip sistemi ile ptt kargo takip işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol

PTT Gönderi Takip sistemi ile ptt kargo takip işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. PTT Gönderi - Kargo Takip Nasıl Yapılmaktadır?  PTT, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS ve USPS Tracking firmalarına vermiş olduğunuz kargolarınızı Gönderi takibi sistemi ile yakından takip edebilirsiniz. Kargoya verdiğiniz gönderinizi tam zamanında yetiştirebilmek ve bu yetiştirme sürecinde, kargonuzu istediğin zaman ve istediğiniz yerde takip edebilmenizi sağlayan kargo takip sistemi bütün firmalar tarafından kullanılmaktadır...

PTT KARGO GÖNDERİ TAKİP

Yurt içi gönderi takibi için tıklayın.

Yurt dışı posta ve kargo takibi için tıklayın.

MNG KARGO TAKİP

Yurt içi ve yurt dışı kargo ve gönderi takibi için tıklayın.

Yurtiçi Kargo Takip

Yurt içi ve yurt dışı kargo ve gönderi takibi için tıklayın.

Aras Karko Gönderi Takip

Yurt içi ve yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

UPS Kargo Gönderi Takibi

Yurt içi ve yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

USPS Tracking 

Yurt dışı kargo takibi için tıklayın.

ptt kargo takip

PTT Kargo, Türkiye'nin en büyük nakliye kuruluşlarından biridir. PTT; vermiş olduğunuz kargoları takip etmenizi ve kargolarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman takip etmenizi sağlayan kargo takip sistemi kullanmaktadır.

PTT Kargo Takip İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

PTT, Türkiye'nin her bölgesine her il ve aynı zamanda her ilçesine kargo gönderme kapasitesine sahiptir. PTT, hem uygun fiyatlı olması hem de hızlı olması nedeniyle vatandaşlar tarafından ilgi gören bir kuruluştur. PTT kargo takibini yapmak için; Kargonuzu teslim ettikten sonra kargo takip numarası verilir.

PTT Kargo Takip Numarası İle Neler Yapılabilir?

PTT kargo takip numarası ile kargoların tam olarak nerede ve ne zaman olduğunu görebilirsiniz. PTT'nin herhangi bir şubesinden, kargolarınızı PTT web sitesinden internet üzerinden teslim ettikten sonra size verilen gönderi Takip Numarasını bulabilirsiniz. Ancak, bu işlemi gerçekleştirmek için internet hesabınız yoksa, PTT şubelerinden elde ettiğiniz tüm bilgileri, size verilen Kargo Takip Numarası ile öğrenebilirsiniz. Size gelen kargolar veya tüm kargolarda verilen barkod numarası ile size çok fazla bilgi sahibiz. Sistemde barkod numarasını girerseniz; Gönderi ile ilgili en son bilgileri, kargo havalesi bilgilerini, gönderilecek gönderinin tüm bilgilerini, sevkıyat tarihini, alıcının bilgilerini, göndericinin bilgilerini, kargo tipini görebilirsiniz.

İnternet Üzerinden PTT Kargo Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

www.gonderitakip.ptt.gov.tr internet adresini kullanarak, kargonuzun ulaşıp ulaşmadığını, tam olarak nerede olduğunu, eğer kabul edilmemişse geri gönderilip gönderilmediğini, yine çok kısa bir sürede öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. TC kimlik numaranızla ya da size verilen kargo takip numarasını kullanarak sisteme girdikten sonra, güvenlik kodunu da doğru girmeniz ile birlikte tüm bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gönderinizle ilgili herhangi bir aksiliğin yaşanması durumunda, tekrar aynı kargo takip numarasıyla durumdan haberdar olabilir ve PTT şubesi aracılığıyla duruma müdahale edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Nurgül Bir türlü gelmeyen kargom nerede
Nurgül acar Bir türlü gelmeyen kargom nerede
Mehmet sait tağ Neymiş Türkiye'nin en büyük kargo taşımacılığıymış! Pek inandırıcı değil aynı gün farklı kargolarla verdiğim siparişler üç gündür gelmiş Sadece PTT Kargo hala transfer sürecinde deyip duruyor işinizi yapın bu Zor günlerde bizi de mağdur etmeyin lütfen....
ZARİF 123724 kargom gelmedi nerede
Mahammadali Azimov kargom bana ulasmadı farklı adrese gıtmıs kargom nerede