Ordu'da 14 Şubat 2020 Cuma okullar tatil mi

Ordu'da 14 Şubat 2020 Cuma okullar tatil mi değil mi merak ediliyor. Kent genelinde etkili olan yoğun kar yağışının yarın da etkili olması bekleniyor

Google Haberlere Abone ol

Ordu'da 14 Şubat 2020 Cuma günü okullar tatil edilecek mi edilmeyecek mi merak konusu oldu.

Kent genelinde etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle vatandaşlar araştırmalarını sürdürürken öğrenciler ve velilerde araştırmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili Ordu Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılacak bir araştırma için vatandaşlar araştırmalarını yapmaya devam ediyor.

14 ŞUBAT TATİL Mİ?

Ordu Valiliği veya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 13 Şubat 2020 Perşembe günü okulların tatil edildiğine dair şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.

12 ŞUBAT'TA OKULLAR TATİL EDİLMİŞTİ

Ordu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde okulların bir gün tatil edildiği bildirildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, il genelindeki tüm okullarda eğitime 12 Şubat Çarşamba günü ara verildiğine dikkat çekilerek, "İlimizde yaşanan kötü hava koşullarının devam etmesi, meteorolojiden alınan uyarıya göre, ilimizin kıyı kesimlerinde kuvvetli rüzgar, fırtına ve sağanak yağmur, iç kesimlerinde ise kuvvetli rüzgar ve fırtına ile birlikte kar yağışı beklendiğinden 12 Şubat 2020 Çarşamba günü tüm il genelindeki okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde, eğitim-öğretime 1 gün ara verilmiştir. Engelli ve hamile kamu personeli de aynı gün idari izinli sayılacaktır" denildi.

ORDU VE İLÇELERİNDE HAVA DURUMU

Yorumlar

OLİVYA4 KESİN BİLGİ VERİN LÜTFEN BİZE
caybası yes okular tatil ben bilinmeye adamamım