Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle 24 Şubat Çarşamba

Müge Anlı'nın hemen hemen her gün yeni bir olay yeni bir vaka ortaya çıkaran programı yeni haftanın ilk günü de yine dolu dolu görünüyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı İzle 24 Şubat 2021 Çarşamba günü de yeni konular ve konuklarla ekrana geliyor. Bu hafta Güldane Biçer konusu işleniyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümü yine birbirinden ilginç diyalogların ve konuların yer aldığı program oldu. Müge Anlı Canlı İzle 24 Şubat 2021 Çarşamba günü neler oldu? İşte detaylar:

Müge Anlı'nın bu haftaki programında uzun süredir kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer'in akıbeti soruşturuluyor. Olayın ilginç tarafı ise kayıp kadının akrabaları tarafından kadının eşinin şüpheli olarak gösterilmesi var. Akrabaları, Güldane'nin eşi tarafından kaybedildiğine inanıyor. Eşi ise bunun için bir gerekçesinin olmadığını belirterek suçlamaları reddediyor. 

Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer ise eşinin birilerine kaçtığını belirterek, onun kaybından 6 ay sonra boşanma davası açmış. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle 24 Şubat Çarşamba

Güldane Biçer 17 Eylül 2011 tarihinde kaybolduktan sonra bir daha da kendisinden haber alınamıyor. Eşi, karısının telefonda başkalarıyla görüştüğünü öğrendiğini söylüyor; ancak öğrendikten sonra ne yaptığını ise söylemiyor.

TERLİKLER HAVADA UÇUŞTU

 

İşte Müge Anlı'nın bugünkü programında gelen cinayet itirafı:

 

 

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ ŞÖYLE: