Milyonlar "Erdoğan'ın Yanındayız" dedi

Sosyal medya sitesi Twitter'da "ErdoğanınYanındayız" etiketine 2,5 milyon destek geldi.

Google Haberlere Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan paylaşımlara tepki olarak Twitter'da açılan, "ErdoğanınYanındayız" etiketi 2,5 milyon desteğe ulaştı. 

Erdoğan'a destek vermek için başlatılan "Erdoğan'ın yanındayız" etiketli paylaşımlar vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için başlatılan "Erdoğan'ın yanındayız" etiketli paylaşımlar, yaklaşık 2,5 milyon kişinin desteğiyle Twitter'da dünya gündeminin ilk sırasına yükseldi.

Dün Twitter üzerinden Erdoğan'a destek vermek için başlatılan "Erdoğan'ın yanındayız" etiketli paylaşımlar vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Twitter'da dünya gündeminin ilk sırasına yükselen paylaşımlara, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin de aralarında bulunduğu birçok kişi destek verdi. Bu kapsamda şu ana kadar yaklaşık 2,5 milyon tweet atıldı.

Paylaşımların ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter'dan şunları kaydetti:

"Türkiye'yi tarihi zaferlere ulaştırma mücadelemizde yanımızda yer alan herkese yüreğimiz de kollarımız da kapımız da ardına kadar açık. Daha gidecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'sini inşallah hep birlikte inşa edeceğiz."

Yorumlar

filimdi gerçek oldu ne çekiyorsak hep şu kraldan çok kralcılardan çekiyoruz.birde şu fotoya bak zübük filminden alıntı gibi inanç değerleri siyasi emellere alet etme konusunda pik noktası.