Menajerimi Ara 2. Bölüm full tek parça izle

Menajerimi Ara 2. Bölüm full tek parça izlemek isteyen izleyiciler için gerekli olan bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol

FOX TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin ikinci bölümü dün akşam yayınlandı. 

Ünlülerin dünyasında yaşananları ekranlara yansıtan dizisinin kurgusu ve hikayesi izleyici ekran başına kilitliyor. 

Dizide birçok ünlü isim gerçek adıyla rol alması diziyi daha ilginç kılıyor. 

Ego Ajans, Nadir’in ölüm haberi ile yıkılır… Menajerlerimiz patronları ve yakın arkadaşları Nadir’in yasını tutamadan ciddi bir sorunla yüzleşmek zorunda kalırlar; Ajansın geleceği ne olacak? Ajansın ve Dicle’nin kaderi şimdi Nadir’in tek mirasçısı Ceylan’ın iki dudağının arasındadır. Bu sırada Barış ve Beren’in rol aldığı sette bir kriz çıkar. Beren ve Barış kavga etmiştir ve Barış sete çıkmayı reddetmektedir. Ne yazık ki Beren ve Barış’ın arasını düzeltme işi Dicle’ye kalır.

Ajansta hayat normal bir şekilde devam etmek zorundadır. Menajerlerimiz Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre ile Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır. Uzun yıllardır görüşmeyen bu ikili bir film projesi yüzünden karşı karşıya kalırlar. Kıraç ise Ego Ajans’ın geleceği ilgili kararlarda etkin rol oynamaya çalışırken Ceylan tüm ajansın kaderini değiştirecek bir karar verir.

Bütün ekip Nadir için yapılan anmada buluşur. Bu sırada artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir oyuncu bütün hırsını Barış’tan çıkarır. Çok öfkelenen Barış kendini Feris’in gitmesini asla onaylamayacağı bir yere atar. Dicle Barış’ı durdurmayı başarabilecek midir?

MENAJERİMİ ARA 2. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar