Medya Mahallesi neden yok, Ayşenur Arslan nerede, neden Halk TV'de yok, ayrıldı mı?

Ayşenur Arslan neden yok, Medya Mahallesi progarmı bitti mi, ne oldu soruları merakla sorulurken konuyla ilgili açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak programa ara veren Ayşenur Arslan dün ekrana dönmüştü ancak bugün tekrar yok. Nedenini Seda Selek açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Medya Mahallesi neden yok, Ayşenur Arslan nerede?

Medya Mahallesi neden yok, Ayşenur Arslan neden yok, Medya Mahallesi bugün neden yayınlanmadı, artık yayınlanmayacak mı soruları Halk TV seyircisi tarafından merakla sorulurken konuyla ilgili detaylı ve bilgilendirici açıklama geldi. 

Halk TV'de hafta içi her gün 11.00-13.00 saatleri arasında yayınlanan "Medya Mahallesi" programının sunucusu Ayşenur Arslan'ın 15 Kasım 2022 tarihinde sunduğu programı yarım kaldı. 

Ayşenur Arslan neden yok? Açıklama geldi
Ayşenur Arslan neden yok? Açıklama geldi

 

AYŞENUR ARSLAN NEDEN YOK?

Reklam arası veren programın devamında Ayşenur Arslan'ın olmadığı, onun yerine başka bir sunucunun ekrana çıktığı görülüdü. 

Ayşenur Arslan neden yok Açıklama geldi
Ayşenur Arslan neden yok Açıklama geldi

 

Bu durum seyirci tarafından şaşkınlıkla karşılanırken, merakları gideren açıklama yeni sunucudan geldi.

Ayşenur Arslan'ın yerine programın sunumunu yapan isim Sorel Dağıstanlı oldu.

Ayşenur Arslan neden yok Açıklama geldi
Ayşenur Arslan neden yok Açıklama geldi

 

Dağıstanlı, Ayşenur Arslan'a ne olduğuna dair önemli bilgileri verdi. 

Dağıstanlı, Ayşenur Arslan'ın programın açılışından bu yana solunum yollarında yaşadığı rahatsızlık nedeniyle güçlük çektiğini, programı daha fazla sürdüremediği için de kendisinin devreye girdiğini söyledi. 

22 KASIM 2022 TARİHİNDE NEDEN YOK?

Arslan 22 Kasım 2022 Salı günü de rahatsızlığı nedeniyle programa çıkamadı; onun yerine Seda Selek "Gündem Özel" programıyla ekrana geldi.


 

Yorumlar