Masumlar Apartmanı son bölüm izle Masumlar Apartmanı 43. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı son bölüm izle veya Masumlar Apartmanı 43. Bölüm izle 19 Ekim 2021 Salı günü hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni sezonun yeni bölümünde vedalar yaşandı. İnci'nin cenaze töreni, Naci'nin vedası diziye damgasını vuran sahnelerdi.

Masumlar Apartmanı son bölüm izle ya da Masumlar Apartmanı 43. Bölüm izle 19 Ekim 2021 Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. Han, bodrumda sakladığı Naci'yi elinden kaçırıyor. Safiye ise Naci ile ilgili yeni detayları öğreniyor. Masumlar Apartmanı yeni bölümde Han'ın doktor ile olan konuşmaları damgasını vururken; Gülben'in giderek kötüleşen durumu ise içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Geçen bölümde onu bırakıp giden Naci'nin ardından ilk kez o olmadan sokağa çıkan Safiye, ardından tren istasyonuna kadar varmıştı. Bütün gayretlerine rağmen Naci'ye yetişememiş; ancak o gün İnci'nin büyük yardımlarını görmüştü. Yeni bölümde ise Naci'nin tekrar diziye döndüğü görülüyor. Ön izlemeden anlaşıldığı kadarıyla da son bölüme Gülben'in dramı damgasını vuracak. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki kullanabilirsiniz. Dizinin full bölümü birazdan buradan yayınlanacak.

MASUMLAR APARTMANI 43. BÖLÜM'DEN

MASUMLAR APARTMANI 42. BÖLÜM FULL İZLE

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Full tek parça: 

 

MASUMLAR APARTMANI 37. BÖLÜM (SEZON FİNALİ) FULL İZLE 

Dizinin geçen sezon en son bölümü şöyleydi: 

MASUMLAR APARTMANI 36. BÖLÜM FULL İZLE 

Masumlar Apartmanı'nın geçen hafta yayınlanan son bölümü şöyleydi:

MASUMLAR APARTMANI 35. BÖLÜM FULL İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 25 Mayıs Salı günü yayınlanan bölümü:

MASUMLAR APARTMANI 34. BÖLÜM FULL İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 18 Mayıs Salı günü yayınlana bölümü şöyle: 

MASUMLAR APARTMANI 33. BÖLÜM FULL İZLE

Dizinin 11 Mayıs Salı günü yayınlanan bölümü:

MASUMLAR APARTMANI 32. BÖLÜM FULL İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 4 Mayıs 2021 Salı günü yayınlanan son bölümü şöyleydi:

MASUMLAR APARTMANI 31. BÖLÜM FULLİ ZLE

Masumlar Apartmanı'nın kazan dairesinde zorla tutulan Naci hoca sonunda bir yolunu bulup dışarı mesaj yollamayı başarıyor. Bakalım Naci, o karanlık odadan kurtulabilecek mi?

 

MUSAMLAR APARTMANI 30. BÖLÜM FULL İZLE

Han'ın gittiği psikologda tanıdığı hasta başına bela oldu. Söz konusu hasta Han'ın evine kadar onu takip ediyor, Gülben'in başına bela oluyor.

MASUMLAR APARTMANI 29. BÖLÜM FULL İZLE 

MASUMLAR APARTMANI 28. BÖLÜM FULL İZLE

MASUMLAR APARTMANI 27. BÖLÜM FULL İZLE 

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜM FULL İZLE 

Yeni bölümde İnci ile Safiye arasında hiç beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Acılı günler geçiren İnci, aradığı teselliyi hiç beklemediği bir isimden yani Safiye'nin sözlerinde bulacaktır. Çünkü, onun gibi hatta ondan fazla acılı bir hayat yaşamış kişidir Safiye.

25. BÖLÜM 

Yeni bölümde Han'ı çöplükte yakalayan İnci'nin nasıl bir tepki göstereceği merakla bekleniyordu. İnci, Han'ı gördükten sonra büyük şok içinde olay yerini terk etti. Ancak yarı yolda biraz düşündükten sonra onu anlamaya karar verdi ve geri döndü.

MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM FULL İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin kamera arkasından bazı görüntüler:

Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM

Han, ailesini terk edemeyeceğini anlayınca İnci'yi de ablalarının yanına getirmeyi planlar. İnci bu durumu fark edince ortadan kaybolur. Bu durum Han'ın zar zor düzelen hayatını yeniden alt üst eder.

MASUMLAR APARTMANI 18. BÖLÜM

Safiye için zaten alt üst olan hayatını daha da zehir eden yeni gelişmelere sahne olan bir bölüm oldu. Han ile İnci'nin durumu da bir kez daha karmaşık hale geliyor. Dizinin yeni bölümünde Safiye cephesinde herkesi şaşırtacak gelişmeler yaşanıyor. İlk kez ailesine mantı yapmaya karar veren Safiye başına bela olan annesinin hayaletiyle de ilk kez farklı bir şekilde konuşmaya başlıyor. Bütün bu değişimlerde Naci'nin önemli rol oynadığı tahmin ediliyor. 

MASUMLAR APARTMANI 14. FULL 

Yeni bölümde Han ile Naci'nin kavgasının sonucu merak ediliyor. Öte yandan Han her şeyi Safiye'ye açık açık soruyor ve cevabını merak ediyor. 

MASUMLAR APARTMANI 13. BÖLÜM 

Han bir yandan İnci ile arasını yeniden düzeltmeye çalışırken diğer yandan Gülben'in neden olduğu hasarı onarmak da yine ona düşüyor. Gülben İnci'nin arkadaşına yaptıklarından sonra bu kez de intihara kalkışıyor. Öte yandan Safiye ile Naci de yeni gelişmelere imza atıyor. İnci, dedesinin gizlice taksicilik yaptığını öğreniyor. Han, Naci'den şüpheleniyor sonunda şüphelerinde haklı olduğunu anlıyor ve sokakta yolunu kesiyor.

MASUMLAR APARTMANI 12. BÖLÜM FULL 

Yeni bölümde Naci ile Han ilk kez karşı karşıya gelirken; Gülben'in Esat takıntısı başlarına daha çok iş açıyor. Öyle ki İnci'nin arkadaşının hayatı tehlikeye giriyor. 

MASUMLAR APARTMANI 11. BÖLÜM FULL 

Dizinin yeni bölümünde Safiye'nin hayatında dönüm noktalarına neden olan Naci'nin geri dönüşü konu alınırken; Han ile İnci'nin arasındaki yeni gelişmeler de iziye damgasını vuracak. 

Gülben, Esat'a olan takıntısıyla herkesi geriyor. Esat'ın evine kadar zorla giren Gülben'in bu durumu karşısında herkez zor durumda kalıyor. Öte yandan Safiye ile Naci yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geliyor. Memduh Bey ise torunlarından gizli şekilde taksiciliğe başlamış durumda. 

MASUMLAR APARTMANI 10. BÖLÜM

Dizinin yeni bölümünde Han ile İnci'nin arasındaki gizli evliliğin Memduh bey tarafından öğrenilip öğrenilmeyeceği merak edilirken, ikilinin arasındaki buzların da eriyeceği tahmin ediliyor. Öte yandan Safiye'nin İnci'ye olan düşmanlığı ise tüm hızıyla devam ediyor. 

Dün akşam yayınlanan son bölümde Safiye ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Eskilerden biri onun hayatını derinden etkileyen biri çıkıp geliyor. Öte yandan Gülben ile Esat'ın arasındaki tuhaf durum giderek daha da tuhaflaşıyor. Esat, arkadaşının kardeşini üzmek istememektedir, ancak Gülben ise hala gerçekleri kabullenmeye yanaşmamaktadır.

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Full İzle:

Dizinin önceki son bölümünde Han'ı hurda arabasında yakalayan İnci'nin ne yapacağı merakla bekleniyor. İnci'nin yanında bir Memduh beyin olması ise seyirciyi iyice merak ettirdi. Öte yandan dizinin yeni fragmanında Han'ın İnci'yi dedesinden istemeye gittiği görülüyor. Han'ın cephesinde ise işler daha karışık. Gülben, Han'ın İnci ile evlilik yaptığını öğreniyor. Ancak bu durumu ablası Safiye'den saklamak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. 

Son Bölümde neler oldu?

Dizinin son bölümünde İnci ile Han'ın arasında bir kez daha soğuk rüzgarlar esti. Han, hurda arabanın içinde yakalandığı İnci'ye açıklama yapmak zorunda kaldı; ancak doğruyu söylemedi. Öte yandan İnci'nin ayarladığı arkadaşı da kendini ele verdi. Esat'tan laf almaya çalışan İnci'nin arkadaşının yaptıklarını fark eden Han, bu durumun hesabını İnci'ye sormaya çalışırken; kendi yaptıklarından dolayı çok fazla bir etki gösteremedi. Çünkü hem Egemen'in okul parasını gizlice ödemesi hem de İnci'ye yine ondan habersiz bir ev alması ipleri koparma noktasına getirdi. 

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE: