Masumlar Apartmanı 2. Bölüm İzle full tek parça

Masumlar Apartmanı ikinci bölümüyle TRT 1 ekranlarında bu akşam itibariyle yayınlanmaya başladı. İlk bölümüyle seyirciden tam not alan Masumlar Apartmanı ilk bölüm canlı izle. Yeni bölümde Han'ın kaza yapmasına neden olan kız da apartmana taşınıyor ancak işler tam bu noktada karışıyor.

Google Haberlere Abone ol

Masumlar Apartmanı 2. Bölümü 22 Eylül 2020 Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. İlk bölümüyle büyük bir beğeni toplayan dizinin ikinci bölümü de merakla bekleniyordu. Dizinin ikinci bölümü de yine birbirinden ilginç sahneleriyle ekrana geliyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin büyük ses getirmesi bekleniyor. 

Dizinin ikinci bölümünde Masumlar Apartmanı'na taşınan İnci ve ailesinin takıntılı kardeşlerle başı büyük belada. Safiye, İnci ve ailesinin apartmana taşınmasına karşı çıkıyor. Dizinin 2. bölümünde Han ve ona rafakat eden İnci açısından hayli karmaşık geçiyor. Çünkü bir taraftan İnci ve ailesini apartmanda istemeyen Safiye ve kardeşleri; öte yandan İnci'yi rahat bırakmayan eski erkek arkadaşı ile onun Han'la görüşmesine karşı çıkan dedesi yeni sorunlar olarak ortaya çıkıyor. 

MASUMLAR APARTMANI 2. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. 

Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir.

Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır.

Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır.

Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır.

Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan ve sürükleyici konusuyla herkesi şaşırtacak olan “Masumlar Apartmanı” dizisi 15 Eylül Salı akşamı #TRT1’de…

 

Yorumlar