Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzle son bölüm full tek parça

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm yani son bölümü 17 Kasım Salı akşamı itibariyle TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Han ile İnci'nin tartışmalı evliliklerinin yeni bölümde Memduh bey tarafından öğrenilip öğrenilemeyeceği merak ediliyor.

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm akşam TRT 1 ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. Dizinin yeni bölümünde Han ile İnci'nin arasındaki gizli evliliğin Memduh bey tarafından öğrenilip öğrenilmeyeceği merak edilirken, ikilinin arasındaki buzların da eriyeceği tahmin ediliyor. Öte yandan Safiye'nin İnci'ye olan düşmanlığı ise tüm hızıyla devam ediyor. 

Dün akşam yayınlanan son bölümde Safiye ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Eskilerden biri onun hayatını derinden etkileyen biri çıkıp geliyor. Öte yandan Gülben ile Esat'ın arasındaki tuhaf durum giderek daha da tuhaflaşıyor. Esat, arkadaşının kardeşini üzmek istememektedir, ancak Gülben ise hala gerçekleri kabullenmeye yanaşmamaktadır.

Safiye'nin hayatını alt üst eden olay:

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Full İzle:

Dizinin önceki son bölümünde Han'ı hurda arabasında yakalayan İnci'nin ne yapacağı merakla bekleniyor. İnci'nin yanında bir Memduh beyin olması ise seyirciyi iyice merak ettirdi. Öte yandan dizinin yeni fragmanında Han'ın İnci'yi dedesinden istemeye gittiği görülüyor. Han'ın cephesinde ise işler daha karışık. Gülben, Han'ın İnci ile evlilik yaptığını öğreniyor. Ancak bu durumu ablası Safiye'den saklamak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. 

Son Bölümde neler oldu?

Dizinin son bölümünde İnci ile Han'ın arasında bir kez daha soğuk rüzgarlar esti. Han, hurda arabanın içinde yakalandığı İnci'ye açıklama yapmak zorunda kaldı; ancak doğruyu söylemedi. Öte yandan İnci'nin ayarladığı arkadaşı da kendini ele verdi. Esat'tan laf almaya çalışan İnci'nin arkadaşının yaptıklarını fark eden Han, bu durumun hesabını İnci'ye sormaya çalışırken; kendi yaptıklarından dolayı çok fazla bir etki gösteremedi. Çünkü hem Egemen'in okul parasını gizlice ödemesi hem de İnci'ye yine ondan habersiz bir ev alması ipleri koparma noktasına getirdi.

Masumlar Apartmanı 8. Bölüm Full İzle:

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Full Tek Parça İzle:

 

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE: