Kırmızı Oda Nazlı kimdir, kaç yaşında?

Kırmız Oda Nazlı kimdir, Nazlı karakterini canlandıran oyuncu gerçekte kimdir, adı ve biyografisi yazımızda. Nazlı, dizide kendisine uygun olmamasına rağmen evlendiği kişiye takıntı derecesinde bağlanmış, ondan ayrılmak istemiyor.

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda Nazlı kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Nazlı dışarıdan göründüğü kadarıyla zenglikler içerisinde geçmiş; ancak aslında büyük bir yokluk içinde yaşamış. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçekte kim olduğu merak ediliyor. Genç ve güzel oyuncunun dizide canlandırdığı karakter kadar gerçekte kim olduğu da merak konusu oldu. Kırmızı Oda Nazlı kim, gerçek adı nedir?

Nazlı, dizinin senaryosuna göre zengin ve büyük bir ailede yaşamış, iyi okullarda okumuş, doktor olmuş bir kişiliktir. Hayatının bir döneminde, kendisine hiçbir şekilde uygun olmadığı halde Recai isimli bir kişiyle evlenmiş. Onunla evlenmeyi başta hiçbir şekilde kabul etmediği halde sonradan takıntı derecesinde ona bağlanmış. 

Hayatının ilerleyen dönemlerinde Recai ondan ayrılmak istiyor. Ancak Nazlı, Recai'nin kendisini terk etmesine dayanamıyor. Ondan ayrılmamak için bütün gurununu ayaklar altına serip ona yalvarmakta, kendisini bırakmamasını istemektedir. 

Doktor hanımın da ilk gördüğü anda şaşırdığı bu bu ikilinin hayat hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Camdaki Kız" romanının asıl kahramanını oluşturuyor. Camdaki kız, aslında Nazlı'dır. Nazlı, yaşam tarzı ve hayata başlama hikayesi bile aslında çok ilginçtir. Hatta Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabındaki en trajik hikayesi denilirse yerinde bir ifade olur. 

Dizideki Nazlı'nın hikayesiyle gerçekteki Camdaki Kız'ın hikayesinde biraz farklılıklar var. Ancak genel olarak aynı hikaye gibi görünüyor. 

Kırmızı Oda Nazlı kimdir, kaç yaşında?

Peki, Kırmızı Oda Nazlı karakterini kim canlandırıyor? İşte detay: 

Kırmızı Oda Nazlı karakterini Pınar Deniz canlandırıyor. Peki, Pınar Deniz kimdir?

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz 4 Kasım 1993 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. 

Pınar Deniz, Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti. Anneannesi COVID-19 nedeniyle ölmüştür.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı.

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 

Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.

PINAR DENİZ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Kırmızı Oda Nazlı karakterini canlandıran Pınar Deniz şu ana kadar hangi dizilerde oynadı? 

2014 yılında yayınlanan Sil Baştan dizisinde Evrim karakterini; 2015 yılında yayınlanan Beyaz Yalan dizisinde Azra karakterini, 2016 yılında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini boşrolde canlandırdı. 

2018 yılında yayınlanan Delir Bir Rüzgar Gökçe karakteriyle başrolde oynadı. 

2020 yılında ise Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı. 

2020 yılında Menajerimi Ara dizisinde kendisini canlandırdı. 

2021 yılında ise Aşk 102 dizisinde yine Burcu karakterini canlandırdı.

Pınar Deniz şimdilerde TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini canlandırıyor. 

 

Yorumlar