Kendisini aldatan kocasını dövdü, ekranlara çıktı

En çok izlenen gündüz kuşağı pogramlarından Esra Erol'da yaşanan olaylar gündemden düşmüyor. Bu kez de bir kadın eşinin onu aldattığını ve ardından yaşadığı olayları anlattı. Eşini dövdüğünü söyleyen kadına Esra Erol tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol

Gündüz kuşağı programlarından Esra Erol'da da olaylar bitmiyor. Ekranlara çıkan kadın, kocasını onu aldattığı için dövdüğünü söyledi. Esra Erol kadının anlattıklarına tepki göstererek, şiddetin her türlüsüne karşıyız, dedi.

Esra Erol’da programında aktarılan K.Ç’nin ilginç hikayesi herkesi şaşkına çevirdi. 6 yıllık eşinden boşanmak için programa başvurduğunu söyleyen K.Ç., 2018 yılı Nisan ayında aldatıldığını öğrendiğinde eşiyle tartıştığını ve onu dövdüğünü söyledi. Aldatılan kadın, telefonunun bir gece yarısı eşi tarafından kurcalandığı gördü, sonrasında tartışma başladı. Bu sürede fiziki müdahalelerin de yaşandığını anlatan kadın, aldatan eşini dövdüğünü belirtti.

Sonradan aldatılma olayının perde arkası da ortaya çıktı. 2014 yılında büyük bir aşkla evlendiklerini ve 4,5 yaşında çocukları olduğunu belirten kadın, eşinin F.S.K ile ilişki yaşaması ile evliliklerin bozulduğunu ifade etti. Programa bağlanan koca O.Ç., F.S.K. isimli kadınla yasak bir aşk yaşadığı itiraf etti.

Programda F.S.K.’nın isminin zikredilmesiyle, yayın ekibine onlarca ihbar telefonu geldi. Gelen ihbarlar F.S.K.’nın birçok ailenin yuvasının yıkılmasında başrol oynadığı belirtildi.

Ekranlardan yansıyan olay izleyenleri şaşkına uğrattı. Esra Erol ise kadın-erkek fark etmeksizin şiddetin her türlüsüne karşı olunması gerektiğini vurguladı.

 

 

 

Yorumlar