Kaybolduktan sonra ölü bulunan kadını oğlu öldürmüş

Edirne'de kaybolduktan günler sonra dere yatağında cesedi bulunan kadının oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil evladın uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

Edirne'nin Uzunköprü ilçesinde tam anlamıyla vahşet yaşandı. İlçede 3 gündür kayıp olarak aranan 61 yaşındaki kadının cesedi boğazı kesilmiş halde yaşadığı köyden 2 kilometre uzaklıkta bulundu. Ekiplerle birlikte arama çalışmalarına katılan oğlu baş şüpheli olarak gözaltına alındı. Aykut G. ile birlikte 3 kişi adliyeye sevk edildi.

İddiaya öre Kavakayazma köyünde meydana gelen olayda oğlu Aykut G. ile aynı evde yaşayan Fatma G., evden çıkarak bir daha gelmedi. Köylülerin ihbarı üzerine AFAD ve jandarma ekipleri tarafından yapılan aramalarda 61 yaşındaki Fatma G.’ye ulaşılamadı.

Pazar günü köyde çobanlık yapan bir vatandaş tarafından dere yatağının kenarında koyunları ile gezerken boğazı kesilmiş bir kişinin cansız bedenine ulaştı. Jandarma ekiplerine haber verilmesi üzerine olay yerinde yapılan incelemelerde kişinin 3 gündür kayıp olarak aranan Fatma G. olduğu öğrenildi.

Evden çıkarken yakın bir komşusuna bir miktar para verdiği iddia edilen Fatma G.'nin komşusuna “Bana bir şey olursa bunu kefen parası olarak kullanın” dediği öğrenildi. Jandarma ekipleri köyde ikamet eden Aykut G. ve 2 kişiyi gözaltına aldı.

Zanlılar, ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edildi. Aykut G.’nin uyuşturucu bağımlısı olduğu ve paraya ihtiyacı olduğu için annesini öldürdüğü iddia edildi. Fatma G.’nin cenazesi ise İstanbul Adli Tıp Kurumundan alınarak köy mezarlığında defnedildi.

Yorumlar