İstanbul gençlerini bilim yuvalarından mahrum etti

Türkiye'nin teknoloji hamlesinde önemli yapı taşlarından birisi olan T3 Vakfı'nın İstanbul'da çocuklara ve gençlere bilimsel çalışmalar öğrettiği "Deneyap Atölyeleri"ne iftira atan CHP'lilere İBB sessiz kaldı. Selçuk Bayraktar da bu sessizliğe karşı İBB ile olan anlaşmayı tek taraflı feshetti.

Google Haberlere Abone ol
İstanbul gençlerini bilim yuvalarından mahrum etti

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, "Haksızlık karşısında susarak yalan ve iftiranın tarafında saf tutanlarla yolumuzu ayırdık. Deneyap öğrencilerimiz endişe etmesin. Eğitimleri en iyi şartlarda devam edecek" dedi.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı'nın (T3 Vakfı) Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Vakfımıza yönelik iftiralara sessiz kalan, hakikati kamuoyuna duyurmaktan imtina eden İBB ile aramızdaki ortak hizmet protokolünü tek taraflı feshettik." denildi. 

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar da konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Bayraktar, "Haksızlık karşısında susarak yalan ve iftiranın tarafında saf tutanlarla yolumuzu ayırdık. Deneyap öğrencilerimiz endişe etmesin Eğitimleri en iyi şartlarda devam edecek." dedi. 

Bir gönüllünün dahi alın terinin heba olmayacağını belirten Bayraktar, "#MilliTeknolojiHamlesi hedefimizden asla geri dönmeyeceğiz!" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar