İstanbul 2020 Garaj Günleri adres ve tarihleri

İstanbul 2019 Garaj Günleri, tüketiciler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki İstanbul'da 2019 yılında Garaj Günleri düzenleyen firmalar hangileridir, adresleri nerede, hangi tarihler arasında düzenlenecek? Şu an en son düzenlenen garaj günleri CtarCity AVM'de bulunuyor.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul 2019 Garaj Günleri alışveriş meraklıları tarafından merakla aranıyor. İstanbul'da hangi marka hangi tarihler arasında "Garaj Günleri" düzenliyor. 

İstanbul'da birçok alışveriş merkezinde ve markaların binalarında her yıl düzenli olarak "Garaj Günleri" düzenleniyor. Peki 2019 yılında İstanbul'da düzenlenen Garaj Günleri ne zaman ve nerede? 

İşte İstanbul Garaj Günleri detayları ile ilgili bilgiler: 

STARCITY GARAJ GÜNLERİ BAŞLADI

2019 yılının son garaj günlerini StarCity AVM düzenliyor. StarCity Garaj Günleri 30 Kasım 2019 Cumartesi günü itibariyle başladı. Garaj günlerinin 15 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmesi bekleniyor.

FLO GARAJ GÜNLERİ NEREDE VE NE ZAMAN?

İstanbul'da 2019 yılında ayakkabı alanında "Garaj Günleri" düzenleyen en büyük markalardan biri FLO oldu.

FLO'nun "Garaj Günleri" Bağcılar’daki merkez binada düzenleniyor.

Etkinliğin tarihi ise 5 Nisan - 28 Nisan 2019 tarihleri arası.

DEPOSITI GARAJ GÜNLERİ

Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktasında bulunan Deposite Outlet’in beklenen Garaj Günleri 6 Nisan'da başladı.

Yılda iki kez otopark alanında “indirim üzerine indirim” mottosuyla düzenlenen Garaj Günleri etkinliği, 6 Nisan’da başlıyor. 21 Nisan’a kadar sürecek Garaj Günleri’nde aralarında Hummel, Opmar Optik, Boyner, Bambi, Tefal gibi ünlü markaların olduğu 30’u aşkın marka inanılmaz fiyatlarla alışveriş imkanı sunacak. Deposite Outlet, ulusal ve uluslararası Nike Factory Store, Adidas, Altınyıldız, Mavi, Boyner Outlet, Hotiç, LC Waikiki gibi seçkin markalarıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken kazançlı alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

212 OUTLET GARAJ GÜNLERİ

212 OUTLET Garaj günleri ilkbahar ve sonbahar aylarında ayrı ayrı düzenleniyor. İlkbahar garaj günleri geçti, şimdi sonbahar garaj günleir başlıyor. Yeni garaj günleri etkinliği 21 Eylül 2019 Cumartesi günü itibariyle başladı. Garaj günleri 6 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek.

212 Outlet'te fırsat garajı adı altında garaj günleri devam ediyor. 27 Mart 2019 günü başlayan garaj günleri 7 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek. 212 Outlet garaj günlerinde dünyaca ünlü yozlcrrce marka 3P otoparkında stand açıyor. Bu fırsatları kaçırmak istemeyen İstanbullular garaj günlerine akın ediyor. 212 Outlet iletişim ve telefon numaraları şöyle: 

444 4 212

Adres: Atatürk Havalimanı Yolu Mahmut Bey Çıkışı

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar