İfadeleriyle Erdoğan'a zarar veren kişinin Pensilvanya mesajları çıktı

Çıktığı televizyon kanalında Erdoğan veya AK Partili herhangi aklı başında bir ismin kullanmayacağı ifadeleri kullanarak partiye ve Cumhurbaşkanına zarara veren kişinin Pensilvanya mesajları ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

TV 100'de ekrana gelen "Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye"de gazeteci Barış Yarkadaş'a "Erdoğan'a itaat edeceksiniz" diyen Mustafa Albayrak'ın 17-25 Aralık'tan sonra Pensilvanya'ya gidip dalga geçerek fotoğraf paylaştığı ortaya çıktı.

TV 100'de ekrana gelen "Ahu Özyurt ile 10'dan 12'ye"de gazeteci Barış Yarkadaş'a "Erdoğan'a itaat edeceksiniz" diyen Mustafa Albayrak'ın çok konuşulacak fotoğrafı ortaya çıktı.

Kendisini “araştırmacı yazar” olarak tanıtan, kripto FETÖ'cü Cem Küçük'e yakınlığıyla bilinen Mustafa Albayrak 17-25 Aralık'tan sonra, 15 Nisan 2014 yılında terör örgütü FETÖ'nün lideri Fethullah Gülen'in ABD'de yaşadığı Pensilvanya'yı ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Mustafa Albayrak, Pensilvanya tabelası önünde poz verdiğ fotoğrafına, "Nerede bu Paralel Yapı?? Ben de üye olacağım::)" notunu düştü.

 

Yorumlar