Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor, Fulya ile Umudun Olsun programındaki avukat kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Esra Ezmeci'de Avukat Hüseyin olarak önce çıkan İzmirlioğlu'nun hayatı merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir, nerelidir, mesleği nedir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor soruları bu aralar merakla soruluyor. Daha önce Fulya Öztürk ile birlikte aynı kanalda çalışan İzmirlioğlu şimdilerde Esra Ezmeci'nin programında danışmanlık yapıyor. Daha önce FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programındaki avukatlardan biri olan Hüseyin İnan İzmirlioğlu'nun kim olduğu merak konusu oldu.

İşte Hüseyin İnan İzmirlioğlu hakkında bilinenler:  Hüseyin İnan İzmirlioğlu İstanbul Üninversitesi Hukuk Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 

Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?
Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

 

Avukatlık mesleğini icra ediyor. 

Mezuniyet yılına göre 43 yaşında olduğu tahmin edilen Hüseyin İnan İzmirlioğlu'nun kendisine ait avukatlık bürosu bulunuyor.

İstanbul'da Şirinevler'de bürosu bulunan Avukat İzmirlioğlu, aynı zamanda FOX TV'de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programında hukuk danışmanlığı yapmaktadır. 

DAHA ÖNCE POLİSLE YAŞADIĞI DARP OLAYIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Avukat Hüseyin İnan İzmirlioğlu 2008 yılında İstanbul Taksim'de polisler tarafından darp edildiği olayla gündeme gelmişti. İşte o günlerden basına yansıyan bir haber:

Avukat Hüseyin İnan İzmirlioğlu, kız arkadaşıyla yol kenarında vedalaşırken öpüştüğü için polislerce dövüldüğünü öne sürerek şikáyetçi oldu. Taksim'de önceki gün kız arkadaşı ile eğlenen Hüseyin İnan İzmirlioğlu, saat 21.45 sıralarında kız arkadaşını evine bırakmak için taksiyle Yenibosna'ya geldi. Taksiden inen İzmirlioğlu ve kız arkadaşı yol kenarında öpüşüp vedalaştı. İzmirlioğlu'nun iddiasına göre, bu sırada ikisi sivil kıyafetli dört polis yanlarına geldi.

Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?
Hüseyin İnan İzmirlioğlu kimdir?

 

Polislerden biri, "Ahláksız herif" diyerek elindeki telsizle İzmirlioğlu'nun başına vurdu. İstanbul Barosu kimliğini göstererek avukat olduğunu söyleyen İzmirlioğlu'na diğer polisler de vurmaya başladı. 75. Yıl Polis Merkezi'ne giden İzmirlioğlu, kendisini dövdüğünü iddia ettiği polislerden şikáyetçi oldu. Dövüldüğüne dair rapor alan avukatın vücudunda çok sayıda yara izinin oluştuğu, sol dirseğinde ödem meydana geldiği belirlendi.

Ağabeyinin de polis olduğunu söyleyen İzmirlioğlu, "Sadece kız arkadaşımla vedalaşıyorduk. Kimseyi rahatsız etmedik" dedi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, tanık beyanlarına göre İzmirlioğlu'nun kız arkadaşını dövdüğü, bu nedenle kendisine bölgedeki vatandaşların müdahalede bulunduğu bildirildi.


 

Yorumlar

Ayse Avkat aslen nereli