HUAWEI P30 Serisi reklam filmi yayınlanmaya başladı

HUAWEI Türkiye’nin P30 Serisi akıllı telefonları için Türkiye’de hazırladığı reklam filmi televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

Google Haberlere Abone ol
HUAWEI P30 Serisi reklam filmi yayınlanmaya başladı

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HUAWEI P30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Sunduğu eşsiz özelliklerle TIPA (Technical Image Press Association) tarafından “Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu”, Avrupa Donanım Birliği EHA tarafından “2019’un En İyi Akıllı Telefonu”, MWC 2019 Şangay’da ise “En İyi Akıllı Telefon 2019” unvanlarını kazanan Huawei P30 Pro filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. İzleyiciler; baktığından fazlasını görmeye, yeni rotalar keşfetmeye ve fotoğrafçılık konusunda en iyiyi deneyimlemeye davet ediliyor.

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, HUAWEI’nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış farklı bir lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösteriliyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu

Reklam Ajansı: Pure

Reklamveren Temsilcileri: Bengi Güven, Ertan Şensoy, Kaan Arlı, Mustafa Can Akbaş, Kemal Çifci, Selin Karahan

Stratejik Planlama: Eren Kumcuoğlu

Yaratıcı Yönetmen: Öncü Doğu Gürsoy

Yaratıcı Grup Lideri: Tolga Tunçel, Burak Birinci

Yaratıcı Grup: Can Salar, Zekai Saltoğlu

Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceyda Şimşek

Müşteri İlişkileri: Hakan Yıldırım

Sosyal Medya: Can Yelen, Gökçe Dereli, Barış Kaan Akbaş

Yönetmen: Turgut Akaçık

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt Post Production

Müzik Yapım Şirketi: All Stars Music, 25m2 – Cenk Çelebioğlu

Yorumlar