Hayatta Her Şey Var Canlı İzle (24 Ağustos)

Beyaz TV'de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı hafta içi her gün saat 11.00'de ekrana geliyor.

Google Haberlere Abone ol

Beyaz TV'de sunuculuğunu Nur Viral'in yaptığı Hayatta Her Şey Var hafta içi her gün saat 11.00'de ekranlara geliyor. Özellikle pazartesi günleri çok yakından takip edilen programın hayranları programı canlı yayın ile izlemek istiyor. 

NUR VİRAL KİMDİR?

Nur Viral, 1993 yılında doğdu. Sunuculuk hayatına ilk olarak Tatlıses TV'de başladı. Daha sonra kariyerini 'Hayat Ağacı' programına sunuculuk yaparak ilerletti. Şimdilerde Beyaz Tv'nin en çok izlenen programlarından 'Hayatta Her Şey Var' programının sunuculuğunu yapmaktadır.

2016 yılında Cemil Ertem ile evlendi. Çift 2019 yılında yollarını ayırdı. Cemil ERtem Nur Viral'in ikinci evliliğidir. Daha önceki evliliğinden bir çocuğu vardır. 

NURAY SAYARI KİMDİR?

Dört çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Nuray Sayarı, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi Kahireli’dir, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi var. Nuray Sayarı’nın annesinin Kahireli olması ve ayrıca anneannesinin de çok eski bir astrolog olması nedeniyle Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başladı.

Astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmekte olan Nuray Sayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır. Nuray Sayarı, 2015 yılında Manisa’nın Soma ilçesine 16 derslikli bir ilkokul yaptırdı. Nuray Sayarı, İş adamı Aşkın Sayarı ile 1988 yılında evlendi. Doğuş Sayarı (d.1988) ve Ogan Sayarı (d.2006) adında olmak üzere iki oğlu var

Yorumlar