Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe'den ayrıldı

Yaklaşık 8 yıl önce Fenerbahçe'ye transfer olan Hasan Ali Kaldırım, kulüpten ayrıldığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

Fenerbahçe'de uzun süre kaptanlık yapan Hasan Ali Kaldırım, kulüp ile yollarını ayırdığını açıkladı. 

Kaldırım, yaptığı açıklamada yeni bir yolculuğa çıkmak üzere kulaple yollarını ayırdığını söyledi. 

İşte Hasan Ali Kaldırım tarafından yapılan o açıklama: 

Büyük Fenerbahçe Camiası'na, 2012 yılında başlayan Fenerbahçe maceram 8 yılın ardından sona erdi. Kayserispor'dan toy ve heyecanlı bir şekilde girdiğim bu kapıdan, kaptanlık mertebesine erişmiş tecrübeli bir futbolcu olarak çıkıyorum.

Artık bambaşka bir yolculuğa başlıyor ve zihnimde hep iyi anılarla ayrılıyorum Fenerbahçe'den. Benim bu külube transferimi sağlayan ve ömür boyu unutumayacağım bir şeref madalyasına sahip olmama vesile olan eski başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetimine teşekkür ediyorum.

Bununla birlikte, bana zor zamanlarımda göstermiş oldukları destekten ötürü mevcut başkanımız Ali Koç ve yönetimine, 8 yıl boyunca uyum içinde çalıştığım hocalarıma ve teknik personele, her zaman biz futbolcuların tüm dertleriyle ilgilenen idari personele ve kulüp emekçilerine şükranlarımı sunuyorum.

Son olarak Büyük Fenerbahçe taraftarına şunları söylemek istiyorum: Oynadığım süre boyunca kimilerini mutlu, kimilerini mutsuz etmiş olabilirim. Ancak emin olduğum bir şey var ki 3 numaralı çukuluyu giymek için her zaman hazır olmak için tüm gayretimi gösterdim.

Oynadığım ve oynamadığım her an motivasyonumu yüksek, iş ahlakımı ve disiplinimi en üst seviyede tutarak bu formaya, arkamıdaki milyonlarca taraftara layık olmaya çalıştım. Şimdi 3 numaralı çubukluyu, bu foranın kaymetini ve sorumlulğunu her zaman bilmenin huzuruyla soyunma odasında bırakıyorum.

FENERBAHÇE'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Hasan Ali Kaldırım'ın iyi niyetli ve samimi açıklamalarına aynı şekilde Fenerbahçe kulübünden de karşılık geldi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Şanlı çubuklu formamızı 8 yıl boyunca 246 maçta şerefle taşımış, göstermiş olduğu istikrar ve profesyonellikle kaptanlık pazubendini koluna takmış, kendini sürekli geliştiren performansıyla milli takımın da önemli bir parçası olmuş Hasan Ali Kaldırım ile yollarımız ayrılmıştır. Hasan Ali Kaldırım'a, 'Kıymetini ve sorumluluğunu her zaman bilmenin huzuruyla soyunma odasına bırakıyorum.' diyerek veda ettiği formamız adına akıttığı her bir damla ter için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun Hasan Ali Kaldırım."

 

 

 

Yorumlar