Gönül Dağı son bölüm izle sezon finali bölümü

Gönül Dağı son bölüm veya Sezon finali bölümü 28 Mayıs Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Dizi bugün yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açıyor. Sezon finalinde duygusal sahneler yaşanmıştı, yeni bölümde de yine duygusal anlar yaşanacak.

Gönül Dağı son bölüm ya da Gönül Dağı Sezon Finali Bölümü yeni sezonun son bölümüyle bu akşam sevenleriyle buluşuyor. TRT 1'in ailecek izlenebilecek yeni yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisinin Son Bölüm 28 Mayıs 2022 Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekrana geliyor. Dizinni bu akşamki bölümünde Taner ve Dilek açısından önemli gelişmeler yaşanıyor. Taner, uzun aradan sonra nihayet annesini ikna ediyor. Annesi, Dilek'in istenmesine razı geliyor. Bu haber başta Taner olmak üzere herkesi sevindiriyor. Şimdi taraflar arasında bir heyecan ve sevinç dalgası yayıldıkça yayılıyor. Gönül Dağı dizisini canlı izlemek istiyorsanız alttaki linki takip edebilirsiniz. Dizinin bitiminden sonra tamamı buradan yayınlanacaktır. 

Gönül Dağı 21 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan bölümü birazdan eklenecek. 

Yeni bölümde Kaya ailesinin uzun yıllardır küs olan Muharrem ve Hüseyin isimli kardeşleri barışıyor. Onlardan çok çocukları bu küskünlüğün bitmesine seviniyor. 

Dizi 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü "Sezon finali" yapıyor. Bu dizinin yaklaşık 3 aylık yaz tatilinden sonra tekrar başlayacağı anlamına geliyor. 

Özetlersek; TRT 1'de yayınlanan ve reyting listelerinin ilk sırasında yer alan Gönül Dağı dizisi final yapmıyor. 

TRT 1 Canlı İzle: