Gönül Dağı son bölüm İzle Gönül Dağı 24. Bölüm İzle

Gönül Dağı son bölüm veya 24. Bölüm 17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Gönül Dağı'nın yeni bölümleri Ramazan ayı vesilesiyle ona göre şekilleniyor. Ramazan ikliminin yaşatıldığı bölümler ilgiyle takip ediliyor.

Gönül Dağı son bölüm ya da 24. Bölüm bu akşam sevenleriyle buluşuyor. TRT 1'in ailecek izlenebilecek yeni yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisinin 24. Bölüm 17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekrana geliyor. Dizinni bu akşamki bölümünde Taner ve Dilek açısından önemli gelişmeler yaşanıyor. Taner, uzun aradan sonra nihayet annesini ikna ediyor. Annesi, Dilek'in istenmesine razı geliyor. Bu haber başta Taner olmak üzere herkesi sevindiriyor. Şimdi taraflar arasında bir heyecan ve sevinç dalgası yayıldıkça yayılıyor. Gönül Dağı dizisini canlı izlemek istiyorsanız alttaki linki takip edebilirsiniz. Dizinin bitiminden sonra tamamı buradan yayınlanacaktır. 

24. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI: 

Yeni bölümde Kaya ailesinin uzun yıllardır küs olan Muharrem ve Hüseyin isimli kardeşleri barışıyor. Onlardan çok çocukları bu küskünlüğün bitmesine seviniyor. 

Gönül Dağı son bölüm izle 19. Bölüm Full Tek Parça

Gönül Dağı son bölüm izle 18. Bölüm Full Tek Parça

Gönül Dağı dizisinin 17. bölümünden kareler:

GÖNÜL DAĞI 22. BÖLÜM FULL İZLE

GÖNÜL DAĞI 16. BÖLÜM FULL İZLE

GÖNÜL DAĞI 15. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE 

GÖNÜL DAĞI 14. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

GÖNÜL DAĞI 13. BÖLÜM FULL İZLE

GÖNÜL DAĞI 12. BÖLÜM FULL İZLE

 

GÖNÜL DAĞI 11. FULL BÖLÜM İZLE

GÖNÜL DAĞI 10. BÖLÜM

GÖNÜL DAĞI 9. BÖLÜM FULL İZLE

TRT 1 Canlı İzle: